2726
عنوان

همکارم میخواسته خاستگاری کنه

492 بازدید | 49 پست

بچه ها ی همکارم ۳۷/۸سالشه،خوش قدوبالا ،اخلاق عاالی،ادم پاک و سالمیه،ایشون قبلا ازدواج کرده خانمش فوت شدن،ی پسر۱۲ساله داره،دوباره ازدواج کرد چون خانم با پسرش خوب نبود جدا شد،من اومدم سر این کار ازم خوشش اومد و خواسته خاستگاری کنه همکارا نذاشتن گفتن بهت جواب منفی میده تو متاهل بودی و بچه داری و قبول نمیکنه و...،من همیشه متوجه نگاهها و توجهاش شدم ب خودم

تا خلاااصه خانمی رو معرفی کردن و ب دلایلی قبول کرد و ازدواج کردن،در گیرودار ازدواج با اون خانم متوجه حسش ب خودم و ناراحتیش و...شدم،ی مدت هم ناچارا هم اتاق شدیم و بیشتر توجه میکرد بهم ولی خداشاهده من چون متاهل بود حریم بینمونو حفظ میکردم همیشه

امروز همکارم ک دوستشه تابلو تابلو در موردش گفت،اینکه از اول دلش با این خانم نبوده و احتمالا تا نوروز کارشون بطلاق برسه

الانم این اقا ب من حس داره هنوز و همه هم میدونن،ولی من ب خاطر شرایطش پاپیش هم بذاره جوابم منفیه ،

چ جوری رفتار کنم ک زده بشه ازم؟

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

عادی خودت باش اون باید حدشو بدونه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

دیگه محلش نده ای دیگه چه مردیه همطو تا هرکی گف برو اینو بگیر میگیره و بعد جدا میشه مگه شلواره بالاخره ادم وقتی یکی میاد تو زندگیش باید بهش احساس مسئولیت داشته باشه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو یکساعت زن نگیره 

خفه شد😒😒😒😐😐😐😤😤😤

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
دیگه محلش نده ای دیگه چه مردیه همطو تا هرکی گف برو اینو بگیر میگیره و بعد جدا میشه مگه شلواره بالاخر ...

ادم تا تو شرایط یکی نباشه نمیتونه درک کنه،هرچند منم این کارشو نمیپسندم ،

یه تپه رو تمیز نذاشته لامصب😐😐😐

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
نفهمیدم الان شما متاهلی!؟ مردی که سه تا زن طلاق داده خودش مشکل داره ها نه اونا!

ن من مجردم

وا مرده سه تا زن طلاق داده مگه میشه همشون مشکل داشته باشه احتمال مشکل از اونا نبوده از ایشون بوده ، بعدشم شما خیلی سرد و خشک رفتار کن اونه که باید حد و حدود خودشو بدونه نه شما 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
ادم تا تو شرایط یکی نباشه نمیتونه درک کنه،هرچند منم این کارشو نمیپسندم ،

ربطی نداره عزیزم ادم خودشو که میشناسه وقتی میدونی به طرف حسی نداری نباید بری سمتش دیگه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

خداروشکر ک قسمتت نشدچون هم دوبار ازدواج کرده بود هم ی پسر بزرگ داشت.اشتباه محض هست با مرد بچه دار ازدواج کردن.بعدش چقد عجله داشت هی زود زود زن میگرفت‌.بجای من بهش بگو ی نفس هم بکش ای وسط🤐

بهش محل ندی خودش کلا زده میشه

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
😂😂😂😂😂

والا بخدا

ایییینهمه زن

2706