2737
2739
عنوان

خسته شدم بچم نمیخوابه عصابم بهم ریخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا نیم ساعت پیش دعوا کردیم ☹ کلا خیلی دعوا میکنیم جدیدا هم به خاطر بچه بیشتر دیگه بیدارشم میکنم ...

بعد از زایمان ز ندگی و زن و شوهر خیلی تغییر میکنه

اعصاب و رسیدگی به خودت رو بذار الویت اول

چون شما که به هم بریزی همه چیز به هم میریزه‌

سعی کن توی حال خوب و جملات کوتاه همسرت رو توجیه کنی که باید توی بچه داری کمک کنه 

اتفاقا نیم ساعت پیش دعوا کردیم ☹ کلا خیلی دعوا میکنیم جدیدا هم به خاطر بچه بیشتر دیگه بیدارشم میکنم ...

من تاصبح پسرم روپام بودخودمم نشسته میخوابیدم

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2731
☹☹☹☹☹چرا نینیا اینجوری شدن

نینی هم نینی های قدیم🤣

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2738
در رفتگی لگن داره کبوده و براش کمربند بستیم

اینکه میگم دکترای سنتی  دقت کن اگه در رفتگی رو پیش دکتر بردی و جا ننداخته  ببری ولی اونم پیش کار بلدش نه هرکی چون این دکترای سنتی خیلی دکتر الکی توشون زیاده

از این دکتر سنتیا که شکسته بندن و در رفتگی و میندازن عتقاد داری اگه داری پیدا کن ببرش  کدوم شه ...

میترسم به جای جا انداختنش بشکننش همون بهتر با کمربند بمونه تا خدا چی بخواد 

امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💖
اینکه میگم دکترای سنتی  دقت کن اگه در رفتگی رو پیش دکتر بردی و جا ننداخته  ببری ولی اونم پ ...

بردمش متخصص ارتوپد گفت باید دوماه تو کمربند بمونه خدا کنه جا بیفته اگر خدایی نکرده جا نیفتاد بعد ۶ماه عمل میشه

امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💖