2726

وایئ خسته شدم دیگه مخم نمیگشه نمیدونم چیکار کنم باهاش شبا تا تقی به توقی میخوره از خواب بیدار میشه و بعدشم بد خواب میشه دیگه نمیخوابه هر چی تکونشم میدم هی نمیخوابه چشاشو میبنده چش بسته ول میخوره دیشب یه ساعت رو پام تکونش دادم تا خوابید اون ساعت سه الان دیگه مخم نکشید واقعا گفتم بزار هر کی خواست بخوابه دیگه نمیکشم 

در حالی که روزا به زورم از خواب بیدار نمیشه هر کاریش کنی حتی ابم به صورتش بزنی شاید اون لحظه چشاشو وا کنه ولی بعدش ولش کنی باز میخوابه 😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرمنم اوایل چن ساعت بایدتکونش میدادم تابخوابه الآنم ب زورمیخوابه

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
۴ ماهشه 😭😭😭

خدا کمکت کنه.هنوز کوچولوعه خب.شاید ی جاییش درد مبکنه.پسر من همینطور بود الانم ک دوسال و ده ماهشه همینه شب تا صب بیداره .قشنگ درکت میکنم 

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  
۴ ماهشه 😭😭😭

اوه اولاشه که خیلییی سخته کمر همت ببند که کم کم ۶ ماه دیگه اینجوریه یواش یواش روبه بهتری میره ولی میدونم چس میگی درکت میکنم سخته من خودمم داشتم این شبارو ولی واقعا بابت اینکه عصبانی میشدم یه چیزی میگفتم یه رفت نادرست میکنم الان هم پشیمونم هم بعضا شرمنده مراقب باش که بعدها مثل من نشی انشالله خدا کمکت میکنه روزا باهاش بخواب چاره ایی نیست اگرم زورت میرسه روز سرگمش کن بیدار نگهش دار شب بجاش بخوابه

فردا شب یازده اینا ببرش حموم گرم بعدم اندازه یک قاشق مربا خوری بهش  شربت دیفن ساده بده البته اگر مشکلی نداره

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2706