2733
2734
عنوان

خسته شدم بچم نمیخوابه عصابم بهم ریخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 52 پست
پدرش شغلش آزاده خسته میشه صبحا هم باید بره سر کار

بذار پدرش هم گاهی این سختی رو بکشه

به دو دلیل اول اینکه متوجه بشه داری چه کار میکنی

دوم اینکه مثل امشبی به اعصابت فشار نیاد

باور کن این طوری همسرت بیشتر قدر شما رو میدونه 

وایئ نه یعنی بزرگم شه همینه😭😭😭😭😭😭😭

اگه توروزنخوابه شب خوب میخوابه

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترنجبین بده بخوره میخوابه

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
اوه اولاشه که خیلییی سخته کمر همت ببند که کم کم ۶ ماه دیگه اینجوریه یواش یواش روبه بهتری میره ولی می ...

دقیقا منم حرصم در میاد یه کارایی میکنم عصابم خورد میشه ولی اصلا خیلی حرصم میگیرا میخوام بگیرم بزنشما اصلا 🤕🤕🥺🥺🥺

خيابان وليعصر، نرسيده به چهار راه زرتشت، كوچه دانش كيان، شماره 24، طبقه همكف،
تلفن:
 88891169 و 88891170 (021) فاكس : 88891170-021 انجمن حمایت از تغذیه با شیر مادر ،مشاور وکتابهای اموزشی برای مادران داره 

چهارده صلوات لطفا برا حاجتم بفرستید
2740
بذار پدرش هم گاهی این سختی رو بکشه به دو دلیل اول اینکه متوجه بشه داری چه کار میکنی دوم اینکه مثل ...

اتفاقا نیم ساعت پیش دعوا کردیم ☹ کلا خیلی دعوا میکنیم جدیدا هم به خاطر بچه بیشتر دیگه بیدارشم میکنم شروع میکنه دعوا کردن که من فردا میخوام برم سر کار و فلان و بهمان 😢

دختر منن ۱۷ مااهش از ساعت ۹ هابش برده چون زود خابیده الان بیدازه یک سره داره شیرمیخوره حالم بد جور خ ...

وای این یکی بدتره بخوابی بیدار شی😭 من که بیهوش میشم دست خودمم نیست

اخه وقت نمیکنم هی باهاش ور برم بیدار باشه آخه نق نقو هم هست یه کمی دیگه به کارام نمیرسم اکثرا بیدار ...

بزرگ شه  درست میشه الان بایدتحملکنی من خودم اصن غذاهم نمیتونستم بپزم درک بازوبسته میشدبیدارمیشد