2733
2739
عنوان

روزی یکی دختر🤕😐

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 64 پست
چند سالتونه شما

متولد ۷۶ ام

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
واقعا از زنگ تفریح بودن متنفرم ..حالا ک من از سنم گذشت ولی خداییش هیچی تجربه نکردم حس میکنم دلم داره ...

ااتفاقا این خیلی خوبه عشق همش درده

سلامتی دل جفتمون💔  سلامتی غم بینمون🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ااتفاقا این خیلی خوبه عشق همش درده

کدوم خوبه؟؟؟چیکار کنم برم سمتش؟

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
کدوم خوبه؟؟؟چیکار کنم برم سمتش؟

هر طوری دوس داری عزیزم ولی بنظر من ن بیخیال شو از الان معلومه چجور آدمیه حداقل میخوای عاشق شی یک آدم حسابی پیدا کن عاشقش شو

سلامتی دل جفتمون💔  سلامتی غم بینمون🖤
2742
هر طوری دوس داری عزیزم ولی بنظر من ن بیخیال شو از الان معلومه چجور آدمیه حداقل میخوای عاشق شی یک آدم ...

مرسی قشگم