2737
2739
عنوان

روزی یکی دختر🤕😐

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 64 پست
عاشقش هستی ؟ یا هنوز نه؟

واسه عاشقی زوده چون هنو از نزدیک همو ندیدیم...ولی دوست داشتم رابطمونو میساختیم فک میکنم رابطه قشنگی میشد  

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه عاشقی زوده چون هنو از نزدیک همو ندیدیم...ولی دوست داشتم رابطمونو میساختیم فک میکنم رابطه قشنگی ...

عریزم بیخیالش شو لطفا از من می شنوی قیدش الان ک عشقی نیس بزن وقتی حتی سراغت نمیگیره

سلامتی دل جفتمون💔  سلامتی غم بینمون🖤
بهش بگو منتظر چی هستی

اخه سرد برخورد کنه چی؟؟؟شایدم با یکی اشنا شده!!

بعد من چنبار استوریاشو ریپ زدم جواب داد ولی ن مث همیشه الانم ک دوهفته اس استوری نزاشته استوری منم ریپ نزد ..حداقل انفالو میکرد ..اخه ادم حسابی رابطه ب اون خوبی چرا گند زدی توش

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
2728
عریزم بیخیالش شو لطفا از من می شنوی قیدش الان ک عشقی نیس بزن وقتی حتی سراغت نمیگیره

خب چرا انفالو نمیکنه؟؟؟

چتمونو پاک کنم ویسایی ک دادم براش میمونه باز میتونه گوش بده؟

😐حالا شنا امتحان کن تو پا پیش بذار

ببخشید شما چند سالتونع؟؟

ی کم صبر میکنم ببینم خبری نمیگیره بعدا ی فکری میکنم

خب چرا انفالو نمیکنه؟؟؟ چتمونو پاک کنم ویسایی ک دادم براش میمونه باز میتونه گوش بده؟

اگر بزنی لغو ارسال همش پاک میشه واسه اونم 

نمیدونم چرا ولی بعضی پسر ها عادتشونه یکی نگه میدارن البته ببخشیدا

سلامتی دل جفتمون💔  سلامتی غم بینمون🖤
2740
وای منو و این همه خوشبختی🥺❤❤❤مرسی گل نه عزیزم،اصفهان

💖🤩😘

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
اگر بزنی لغو ارسال همش پاک میشه واسه اونم  نمیدونم چرا ولی بعضی پسر ها عادتشونه یکی نگه میدارن ...

واقعا از زنگ تفریح بودن متنفرم ..حالا ک من از سنم گذشت ولی خداییش هیچی تجربه نکردم حس میکنم دلم داره پیر میشه اخه تو این سن ی قرار عاشقانه من نرفتم ی ادم تو زندگیم نبوده🤒😐اه

23

اها.خوبه

😐حتی یکی؟

واقعا ادمی نبوده ک بگم باهاش عشق یا دوست داشتنو تجربه کرده باشم همیشه خودم بودمو خودم البته سن کم ی بار عاشق شدم اونم تو همون حال و هوایی نوجونی بوده و تموم