2737
2734
عنوان

چقد زمان مجردی ازادی داشتی؟

439 بازدید | 41 پست

من هیچی .. حتی بدون اجازه نمیتونم مغازه هم برم 

تازه اگ بخوام برم بیرون هی میپرسن کجا با کی کوفت مرض 🥲🥲بابامم هی ازین و اون مبپرسه کجا لودم برگشتم یا نه 

خسته شدم همسنای من میرن شهر دیگ و تور و گردش من چی .

چقدر برم بازار .این بود مجردی و خوشی؟؟؟؟پس من میخوام ازدواج کنم ک خاستگارم نیس

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...

مجردمو ته ازادیم ابمیوه خوردن تولیوان شراب خوریه 

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

منم مثل خودت هیچی 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در این حد که اگه ۵دقیقه از سرکار دیر برمیگشتم مامانم سر کوچه با تسبیح وایساده بود😃

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

الان مجردم وهیچ ازادی ندارم مثه عروسک خیمه شب بازی 

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔

هیچی حتی دانشجو هم بودم عین منگلا تا۷ شب خونه بودم دلم پر عقده اس که نتونستم از جوونیم و مجرد بودنم لذت ببرم الانم با۲ تا بجه به نظرت میتونم جوونی کنم و لذت ببرم؟

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

الان مجردم ۱۵ سالمه با دوستام و ابجی ۱۳ سالم تا ساعت ۷ میریم بیرون بعد برمیگردیم نه سخت گیرن ن مذهبی شاید مثلا سالی ۵ ۶  بار با دوستام برم بیرون بقیش مامانم میبرتم ک عقده ای نشم

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم
تو یه چهارچوب کاملا باز محصور بودم ولی تو این حصار باز کاملا آزاد

تکبیرر

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2706