2737
2734
باز من نمی‌فهمم 😂😂😂😂😂هنوزم توش موندم همون حقوق ولی هدف و اول اخرم همینه همه چیش عااالیییه

يكم پيچيدس 

اره من ك عاشقشم از بچگي ارزو داشتم ك وكيل بشم خداروشكر دارم بهش ميرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دبیری قبول شدم صنایع شیمیایی استان تهران شوهرجان گفتن خانم خونه آرامشش بیشتره آخرشم یه تومن داد ...

درسته حرفاتون ولی برای ۱۲ سال پیش که شرایط کشور خوب بود نه الان و قبلا این رشته با کنکور بود الان هرکی از راه میرسه میره شیمی چون بدون کنکوره و اشباع شده قبلا شرایط فرق داشت🥲

کادر درمان با دو۲۲ روزکار ۱۵

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
2728
یعنی تربیت معلم یا حق التدریس؟

نه دانشگاه تربیت معلم هستم

از طریق کنکور قبول شدم من

فعلا ترم ۵ اموزش ابتدایی ام😅😊

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
وکالت بدر نمیخوره یه جور پورسانتی هست تز من میشنوی برو تجربی

هرجوروکیل کم کاریکه باشه حقوقش ازیه قاضی وکارمند خیلی بیشتره مگرادم اززندگیش چی میخوادجزتامین نیازهاش ویه پس انداز،میگن وکالت درامدنداره امامن تاحالاوکیل بیکاروبی پول ندیدم  

هی چقد حیف کاش داشتی  نمیتونی پیدا کنی؟

نه .تو فامیلا دکترا هم داریم اونم نتونست پارتی پیدا کنه چه برسه به من .

اما مورد دیرم پارتی داشتن با دیپلم استخدام شدن :(

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
برای یه خانم بنظرم خیلیم خوبه معلما کارشون از شغلای دیگه خیلی راحته کلی تعطیلی دارن

مامانم اینام ب من میگفتن گفتم اول و اخر وکیل معلمی بیشتر خانما شغلشون همینه خیلی سخت هم پذیرش میکنن ولی واقعا خیلی حقوقشون کمه باید سرو کله هم بزنن با دانش اموزا

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم
2738
دوست منم داره شیمی میخونه هر چی میگم آخرش کاری نیست قبول نمیکنه😶میگه دکتری میگیرم هیچ دکتری بیکار ن ...

بهش بگو انقدررررررررر دکتری بیکار هست که میه ازشون کتاب نوشت

یکی از دوستات همسرم دکترا یمی داره چندسال سردوندنش بخاطر هیئت علمی اخر سر رفته ازمایشگاه

یکی از دوستای همسرم دکترای فیزیک داره حق التدریسه

یکی از دوستاش دکترا برق داره یه مدت سی دی اموزشی کپی مسکرد

هر سه شونم از یکی از دانشگاهای خوب مدرک گرفتن با معدل و مقاله های خوب

دکترا الان فت و فراوون ریخته

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
وکالت بدر نمیخوره یه جور پورسانتی هست تز من میشنوی برو تجربی

توی هر شغلی اگه تلاش کنی میتونی عالی باشی یکی از اقوام ما هم هست وکیله ماهانه زیر یک میلیارد حقوق نمیگیره 🙂

بعد بعضی ها هم هستن رفتن تجربی دارن بیکار میگردن! 

تجربی فقط رشته های گروه ۱( پزشکی ،دندون پزشکی و...) خیلی خوبن وگرنه تجربی همچین چیزی خاصی نیست الکی بزرگش کردن نصف مردم ایران فکر میکنن حالا تجربی حلوا خیرات میکنن😅توی هر رشته ای اگه زرنگ و تیزهوش نباشی همیشه بدترین شغل رو به دست میاری...

اسمم ستایشه اشتباه تایپیه😐👌
مامانم اینام ب من میگفتن گفتم اول و اخر وکیل معلمی بیشتر خانما شغلشون همینه خیلی سخت هم پذیرش میکنن ...

اونم دبستان🤕

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
من ک ننیخوام دکتر بشم😐🤐 ولی جدا خیلی فحش میخورن توهین نکردما اینو راس میگم 🤐😂یکسان سازی رو نفهم ...

منم نگفتم دکتر بشو میگم ب فحش خوردن ربطی نداره مهم مفید بودن شغلته . مهم نیست ک بعضیا شانتو نمیدونن

یکسان سازی یعنی حقوق کارمندای همه ی وزارت خونه ها مثل هم شده. پس معلم و کارمند و پلیس و ... نداره. مزایاشون فرق داره حقوق یکیه

خانم آقای دکتر
اره من همیشه وقتی سوتی های کلاس انلاین رو نگاه میکنم میگم خودمم فردا مخاطب فوش بچه ها میشم😂😂😂 ...

والا خو چرا دروغ بگم انقد مغز و اعصاب میخواد ی درسو ک این معلم میخاد توضیح بده بچه ها فک میکنن همین الان داره توضیح میده در صوووورتی ک شب قبلش تا صبببب داشته میخونده و خلاصه میکرده

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم
علاقه ای ندارم وکالت شنیدم میگن عالیه پورسانتم طرف دس و پا داره پرونده برداره همش ب عرضه ربط داره هم ...

انشاا...موفق میشیدعزیزم 

شماهم مثل منیدمنم به رشته خودم خیلی علاقه دارم

2706