2733
2734
وکالت بدر نمیخوره یه جور پورسانتی هست تز من میشنوی برو تجربی

علاقه ای ندارم وکالت شنیدم میگن عالیه پورسانتم طرف دس و پا داره پرونده برداره همش ب عرضه ربط داره همممممش

دلم تنگ شده برا دختری ک بودم

گرافیک

خانه دار 

جیب شوهر 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهین نمیکنما ولی جدی میدونسی معلما چقد فحش میخورن؟😂چقددددرم حقوقشون کمه واقعا ظلمه این همه پای بچه ...

دکترا ازونا هم بیستر فحش میخورن

در ثانی با یکسان سازی نظام پرداخت اونقدرم نیاز ب دلسوزی شما نیست بزرگوار

خانم آقای دکتر
2728
توهین نمیکنما ولی جدی میدونسی معلما چقد فحش میخورن؟😂چقددددرم حقوقشون کمه واقعا ظلمه این همه پای بچه ...

برای یه خانم بنظرم خیلیم خوبه معلما کارشون از شغلای دیگه خیلی راحته کلی تعطیلی دارن

2740
عزيزمممم  يك بار براي هميشه 😂وكالت رشته نيست شغله بايد رشته ي حقوق رو بخوني و بعد ازمون وكالت ...

باز من نمی‌فهمم 😂😂😂😂😂هنوزم توش موندم همون حقوق ولی هدف و اول اخرم همینه همه چیش عااالیییه

اره من همیشه وقتی سوتی های کلاس انلاین رو نگاه میکنم میگم خودمم فردا مخاطب فوش بچه ها میشم😂😂😂

اره واقعا، خیلی ها میگن شما مگه چ میکنید باور کنید هیچ چیز سخت تر از معلمی نیست، خوشحالم حداقل شما درک میکنید سختی های این کار رو

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
دوست منم داره شیمی میخونه هر چی میگم آخرش کاری نیست قبول نمیکنه😶میگه دکتری میگیرم هیچ دکتری بیکار ن ...

من دبیری قبول شدم صنایع شیمیایی استان تهران

شوهرجان گفتن خانم خونه آرامشش بیشتره

آخرشم یه تومن داد وشغلم پرید

شیمی کارزیاده همه دوستام رفتن سرکاراما خسته شدن خیلی سخته رها کردن مثل من خانه دارن

دکتراش هوب نیس دوستم دکترا شیمی آلی خوند

میگه مث .... توگل موندم ببخشید

دکترا ازونا هم بیستر فحش میخورن در ثانی با یکسان سازی نظام پرداخت اونقدرم نیاز ب دلسوزی شما نیست بز ...

من ک ننیخوام دکتر بشم😐🤐

ولی جدا خیلی فحش میخورن توهین نکردما اینو راس میگم 🤐😂یکسان سازی رو نفهمیدم ولی خیلی حوثله میخوادد

برای یه خانم بنظرم خیلیم خوبه معلما کارشون از شغلای دیگه خیلی راحته کلی تعطیلی دارن

اصلا شغل راحتی نیست 

خداروشکر کرونا به همه ثابت کرد سختی کار معلم ها اونم پایه دبستان رو

بنظرم تا شما وارد یک عرصه نشدید صحبت کردن درموردش ممکنه به قضاوت کردن افراد اون عرصه ختم بشه 

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
2706