2726

دانشجوام

مفت خوری خونه پدر حقوقم ازپدرمه

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دانشجو معلم 

ماهی ۲۳۵۰ میگیرم

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
و منی ک رشته ای ندارم و دانش اموزم اومدم بخونم😂😂😂امسال انتخاب رشته میکنم انسانی میخوام وکالت  ...

وکالت بدر نمیخوره یه جور پورسانتی هست تز من میشنوی برو تجربی

و منی ک رشته ای ندارم و دانش اموزم اومدم بخونم😂😂😂امسال انتخاب رشته میکنم انسانی میخوام وکالت  ...

عزيزمممم  يك بار براي هميشه 😂وكالت رشته نيست شغله بايد رشته ي حقوق رو بخوني و بعد ازمون وكالت بدي اگر قبول شدي ميشي وكيل 

2706