2737
2739
ینی دگ سوال نپرسم؟

من باید طرف رو دیده باشم کمی بشناسمش این طوری که باید تمام نی نی سایتی ها رو بدونم کین چیکارن کجا زندگی میکنن نتی لباس تنشون چه رنگیه اخلاقشون چیه ناهار چی خوردن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برین بابا حس ششم گفتن نه غیبگو اونطوری که من باید همه افراد فضای مجازی روبشناسم

قابل توجه شما غیب گو اونیه که از غیب خبر بیاره یا از اینده وگرنه ماه تولد چیز غیبی نیست ..ادمی که حسش قوی باشه میتونه حدس بزنه 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
توی شرکت تبلیغاتی یا دفتر بیمه مشغول میشی

سلام عزیزم

من به اون چیزی که میخوام میرسم؟اگر اره چقدر طول میکشه که بهش برسم؟

و اینکه شما حس میکنید من جن عاشق دارم؟یا جن اطرافم هست؟و دلیل خواب های اشفتم چیه؟

سفارش داستان کوتاه و سناریوی کلیپ و رمان پذیرفته می شود
2731
قابل توجه شما غیب گو اونیه که از غیب خبر بیاره یا از اینده وگرنه ماه تولد چیز غیبی نیست ..ادمی که حس ...

یعنی هر کی پیام بده من متولد چه ماهی هستم نه میدونم زنن یا مرد نه سنش و نه از اخلاقش خبر دارم رو درست حدس بزنم😐

آره تو کلاس هم کلاسی هام رو میتونستم بگم متولد چه ماهی هستن چون یه کم میشناختمشون ولی اینجا غیر ممکن هست هرکی هرچی که به ذهنش میرسه میگه یا درست میگه یا غلط کاملا از روی شانس نه حس ششم

2738
2706