2737
2734
عنوان

خانم ها یه لحظه میاین❤😔

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 32 پست
صحیفه  سجادیه بخون با معنی اثر خوبی توی روح و روانت داره

باش حتما میخونم😕❤

#آبادان_تسلیت🖤چو ایران نباشد تن من مباد❤🇮🇷لطفا باهم مهربون باشیم😶 پ ن:انسان جایزالخطاست😉مولانا💙میگه: دانی که چرا دار مکافات شدیم؟!/ناکَرده گُنَه چنین مجازات شدیم؟!/کشتیم خِرَد،دار زدیم دانش را/در بند و اسیر صد خرافات شدیم...🪄وقتی خودمون به خودمون احترام نذاریم کس دیگه ای هم بهمون احترام نمیذاره😉 پس لطفا به خودت احترام بذار 😘چشمانت مانند غزلی ست که مولانا سروده باشد و شجریان بخواند♡
عزیزم درسام میخونم . همیشه تو درس شاگرد اول بودم و هستم ولی تو بقیه چیزا نه😔

سخنرانی های استاد رائفی پور ،استاد عالی،استاد پناهیان رو گوش کن موعظه ای که آدم از یکی دیگه می‌شنوه خیلی تاثیر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخنرانی های استاد رائفی پور ،استاد عالی،استاد پناهیان رو گوش کن موعظه ای که آدم از یکی دیگه می‌شنوه ...

حتما 

ممنونم ❤🌺

#آبادان_تسلیت🖤چو ایران نباشد تن من مباد❤🇮🇷لطفا باهم مهربون باشیم😶 پ ن:انسان جایزالخطاست😉مولانا💙میگه: دانی که چرا دار مکافات شدیم؟!/ناکَرده گُنَه چنین مجازات شدیم؟!/کشتیم خِرَد،دار زدیم دانش را/در بند و اسیر صد خرافات شدیم...🪄وقتی خودمون به خودمون احترام نذاریم کس دیگه ای هم بهمون احترام نمیذاره😉 پس لطفا به خودت احترام بذار 😘چشمانت مانند غزلی ست که مولانا سروده باشد و شجریان بخواند♡