2726
عنوان

خانم ها یه لحظه میاین❤😔

194 بازدید | 32 پست

صادقانه بگم ...

من ۱۶ سالمه . یه مدتی نماز میخوندم ولی خب از تنبلی ترک کردم و حدودا دوساله که نمیخونم💔

خودارضایی هم دارم ... خیلی دلم میخواد ترک کنم ولی برام سخته😭 

امشب تصمیم گرفتم که توبه کنم و از خدا بخوام منو ببخشه خیلی وقته باهاش قهر بودم😭💔😔

میشه بهم بگین چیکار کنم که آدم خوبی بشم 

خیلی از خودم بدم میاد😕

#آبادان_تسلیت🖤چو ایران نباشد تن من مباد❤🇮🇷لطفا باهم مهربون باشیم😶 پ ن:انسان جایزالخطاست😉مولانا💙میگه: دانی که چرا دار مکافات شدیم؟!/ناکَرده گُنَه چنین مجازات شدیم؟!/کشتیم خِرَد،دار زدیم دانش را/در بند و اسیر صد خرافات شدیم...🪄وقتی خودمون به خودمون احترام نذاریم کس دیگه ای هم بهمون احترام نمیذاره😉 پس لطفا به خودت احترام بذار 😘چشمانت مانند غزلی ست که مولانا سروده باشد و شجریان بخواند♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین که از کار های بدت پشیمون شدی و دیگه تکرارشون نمیکنی کافیه شروع کن نمازاتو بخون بدهکاری هاتو با خدا صاف کن خدا خیلی بخشنده و توبه پذیره

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
2728
فقط توبه،احادیث و قران خم زیاد بخون

#آبادان_تسلیت🖤چو ایران نباشد تن من مباد❤🇮🇷لطفا باهم مهربون باشیم😶 پ ن:انسان جایزالخطاست😉مولانا💙میگه: دانی که چرا دار مکافات شدیم؟!/ناکَرده گُنَه چنین مجازات شدیم؟!/کشتیم خِرَد،دار زدیم دانش را/در بند و اسیر صد خرافات شدیم...🪄وقتی خودمون به خودمون احترام نذاریم کس دیگه ای هم بهمون احترام نمیذاره😉 پس لطفا به خودت احترام بذار 😘چشمانت مانند غزلی ست که مولانا سروده باشد و شجریان بخواند♡
همین که از کار های بدت پشیمون شدی و دیگه تکرارشون نمیکنی کافیه شروع کن نمازاتو بخون بدهکاری هاتو با ...

مرسی❤😔

عزیزکم.. اگه وقتت و پُر کنی دیگه کارای حاشیه ای نمیکنی

کار پاره وقت انجام بده درآمد داشته باش حتی اگه کم باشه.. درس بخون

نماز خوبه ولی عبادت خدا فقط با نماز نیست.. اگه مفید باشی کارای حاشیه نمیکنی 

از نی‌نی سایت برو بیرون بچسب به درسات

عزیزم درسام میخونم . همیشه تو درس شاگرد اول بودم و هستم ولی تو بقیه چیزا نه😔

2706