2733
2739
عنوان

خونواده ی شوهر

464 بازدید | 39 پست

من دوساله با خونواده شوهرم قط رابطه ام حالا پدر شوهر مادر شوهرم هی زنگ میزنن دعوت میکنن واسه شام بنظرتون اگه مجدد تماس گرقتن برم؟؟؟

من هشت ماهه باردار بودم رقتم تو ساختمونشون انقدداذیتم کردن ک مجبور شدم نه ماه بعد بلند شم خیلی رفتارا کردن خیلی حرفا زدن خیلی دلمو شکستن من با سی ملیون روونه ی مستاجری شدم با دوتا بچه اختلاف بینمونم سر همین بود و من دیگ واقعا دوست نداشتم ببینمشون ولی خودشون به شوهرم گفتن ک ما در حق پریا واقعا ظلم کردیم میخان از دلم درارن مثلا

برو

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من باشم نمیرم اگه شوهرم زیاد فشار بیاره میرم ولی باهاشون سرد برخورد میکنم وقتی تو روزای سخت هواتو ند ...

شوهرم خیلی پا فشاری میکنه هر هفته تو مخمه به منم باشه دیگ دوست ندارم ببینمشون خیلی اذیتم کردن باباش چهار طبقه داره ماها مستاجریم

2738
منم راضی نیستم برم ولی نمیخام عین عروسای بدجنس باشم ک پسرو از مادر جدا میکنن اصلادو دلم

مگه قرار پسرو مادر تا آخر عمر بهم بچسبن؟

امان از تربیت غلط 

اون موقعی که رفتین نگفت پسری داریم ،نوه ای دارم ؟!

برو فکر کن رفتی خونه یه غریبه  یه یک ساعتی و‌بیای...با روی خوش سلام علیک کن بعدشم ساکت بشین و‌برگرد بیا

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
کاش میشد بعضی ها رو با پاک کن پاک کرد اما متاسفانه نمیشه. بخاطر همسرت برو اما نزار دوباره کارشون رو ...

اره واقعا ای کاش میشد هر جور فکر میکنم تا اخر عمر بیخ ریشمن دوتا بچه ازشون دارم من نمیتونم این حقو از شوهرم و بچه هام بگیرم ک مادر بزرگ و پدر بزرگو عمه و عموشونو نبینن

برو نمیشه تا اخر عمر قطع رابطه باشی بالاخره پدر مادر همسرته ولی سنگین و رنگین و کاملا رسمی برخورد کن بدون دعوت هیچوقت نرو اصلا شوخی نکن باهاشون زیادم نمون هروقت رفتی در حد یکی دو ساعت 

به شوهرت بگو من نباید برم اونا باید بیان با دسته گل☺این زحمتی که به خودشون میدن باعث میشه دوباره تکرار نکنن اگه تو بری باز همون میشه ولی اگه با دسته گل اومدن دیگه برو.

دلتم برا شوهرت نسوزه اون خانواده شو ول نمی کنه

من تقریبا توشرایط شما بودم بخاطر همسرم رفتم وباهاش آشتی کردم ولی دیگه مثل قبل باهاشون قاطی نمیشم والبته اصلاااااا حرفاشون برام مهم نیست قبلا سرتک تک حرفاشون دق میکردم وسر شوهر بیچارم غر میزدم الان خودمو میزنم به نشنیدن

2706