2733
2739
عنوان

خونواده ی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 39 پست
قبلا نه ولی الان دیگه واقعا دیده مقصر خونوادشن توواون نه ماه ابو رومون میبستن اذیت میکردن نیش و کنای ...

خوش بحالت که ازت حمایت میکنه میشه بگی چکار کردی ازت حمایت میکنه خیلی دوس دارم شوهرم پشتم باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحالت که ازت حمایت میکنه میشه بگی چکار کردی ازت حمایت میکنه خیلی دوس دارم شوهرم پشتم باشه 

من کاری نکردم فقط دید روز تولدم مادرش دعوا راه انداخت من فقط گریه کردم بچه هامو برداشتم ک برم خ مادرم از پله ها مرت شدم پایین با بچه همشون دیدن ولی نیومدن بلندم کنن پشتم حرف زدن من چیزی نگفتم زخم زبون نزدم پشتش بودم تلاش کردم دوریه خونوادش اذیتش نکنه دو سال براش مادر و پدر و برادر و خاهر بودم سوپرایزش میکردم محبت میکردم ک دوری و بی عاطفه بودن هونوادش اذیتش نکنه دیگ کم کم متوجه شد خودش شد پشت و پناهم

من کاری نکردم فقط دید روز تولدم مادرش دعوا راه انداخت من فقط گریه کردم بچه هامو برداشتم ک برم خ مادر ...

خداروشکر عزیزم ولی یه چیزی بهت بگم من قبلا که شوهرم از لحاظ مالی خوب نبود خیلی پشتم بود در برابر خانوادش ولی هز وقتی اوضاع مالیش عالی شده خانوادش باهاش خوب شدن عزیزم و گلم براش راه انداختن حسابی پشت خانوادش شده مخصوصا خواهراش خانوادش خیلی زرنگن اصلا به من سال تا سال زنگ نمیزنن ولی مدام به شوهرم زنگ و اس میدن و پول میگیرن ازش

2728
2740