2737
2739
عنوان

چرا پسرا اینقدر دروغ میگن ؟؟ چرا دنیا ایقدر کثیفه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 63 پست

بس ک دخترا ساده بازی در میارن

منم چندتا ساده گیر بیارم اسکلشون میکنم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
زمین گرده یه وقتی میبینی صدای گریه میاد از اتاق دخترش 

اگه دختر نداشت چی

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره خیلی دلم گرفت پدر سگ من سر مهریه رد کرد در صوتی که اول قبول کرده بود بااین که به روی خودم نیاودم دارم نابود میشم 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2738
هیچ وقت نفهمیدم چرا دلم یه همراه میخواد ؟؟ چرا اینکه خودم خودمو دوست دارم برام کافی نیست ؟ چرا آدمی ...

منم دلم همراه میخواد ولی این همراه یه اصولی باید داشته باشه و گرنه زیر پا لهت می‌کنه. اینقدر سرگرمی تو دنیا هست که همراه پسر که فقط فکر سواستفادس از یادت بره

چون اونا فقط به فکز نیاز خودشونن . بالاخره خودشونو نشون میدن تو هم تنهایی بساز . سعی کن قوی شی&n ...

چرا واقعا ؟ این چه مرضیه که دوست داشتن خودم برام کافی نیست ؟ حالم بد نیست اوکی هستم ولی وقتی یکی میگه دوستت دارم دلم میلرزه . این چه مرضیه که دلم میلرزه ؟ کاش دلم از سنگ بود . 

2706