2733
2734

ادعای دوست داشتن میکنن و آدم و به خودشون علاقمند میکنن و مخ میزنن و بعد که به خواسته های نامربوطشون نه میگی میرن .   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسرا نامرد شدن چون فهمیدن دخترا ساده ائن ..

گرگ شدن که بره بِدَرن

خام نشید

کسی شما رو بخواد مثل مرد میاد خواستگاری و به وقتش با عشق لمست میکنه ..

کسی ائم که نخواد به بهونه عشق و عاشقی دروغین خوب سواستفاده جنسیشو که کرد خداحافظی میکنه ..

گوربابای نامردی که بخواد از راه کثیفش وارد حریمت بشه ..

منتظر ..🤍🍃
از اول جوری رفتار کنید یارو وجود نداشته باشه خواسته نامعقول کنه ..

درسته . ولی آخه اگه خیلی زمان از رابطه بگذره و بعد خواسته نامعقول داشته باشن و بگم نه و اونا هم برن ضربه روحی بزرگتری میخورم . ترجیح میدم همون اول بفهمم چی میخوان و بگم نمیتونم و خداحافظ . 

تو چرا اعتماد میکنی؟

دنیا و آدم هاش خیلی بی رحمن،نباید به کسی اعتماد کنی

هدف پسر ها از دوستی هم مشخصه ! اونا مثل ما کسی رو نمیخوان که صرفا بهشون محبت کنه (خانوما نریزین سرم که اینطور نیس و آخایی من منو واسه خودم دوس داره   )

چی بگم والا
2738

دروغ گفتن ربطی به جنسیت نداره 😄

کلا تو این زمونه دروغ نگی انگار از مردم یه ده سالی عقبی..مث خودشونم رفتار کنی  یعنی دروغ بگی ناراحت میشن ..

کلا ببخشید ک اینقدر صریح میگم به ی ور چپ اسب رستم بگیر اینجور ارامش بیشتری داری  

نه تو آنی که همانی ، نه من آنم که تو دانی
تو چرا اعتماد میکنی؟ دنیا و آدم هاش خیلی بی رحمن،نباید به کسی اعتماد کنی هدف پسر ها از دوستی هم مش ...

واقعا دارم به این نتیجه میرسم که دوست داشتن یه دروغ بزرگه . یه افسانه ست . باید احساس رو بکشی در خودت . باید سنگ باشی .   

2706