2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای 

این شرایطی که توصیف کردی 

تنها چیزی که نداره 

آرامش 

اونم آرامش مطلق! 

خیلی هیجان و استرس و سختی داره 

نمیگم بده 

ولی اون آرامشی که تصورش می‌کنی نیست

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
دلتنگ نمیشین؟به جز خانواده دلتنگ ایرانم میشین؟

خانواده نه

چون یا هرسال ما میایم یا اونا میان یکی دو ماه پیشمون میمونن مثل اون مدتی که بودیم

دلتنگ ایران هم

نه زیاد

عادت میکنی کم کم

من الان جز ایران اونجا رو هم کشور خودم میدونم

2731

اگر قسمت همه بشه کی دیگه میمونه توی این مملکت اینجا میشه یه ایران خالی از ایرانی همه پراکنده تو کل دنیا 

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
از سختی های اونجا میگی

سختی که فراوون

البته اونجا روند و روتین زندگی با اینجا از زمین تا آسمون فرق داره

اونجا باید کاااااار کنی

به معنای واقعی کلمه کاااار

اوایل ما مشکل زبان خیلی داشتیم

با سیستم کاری اونجا آشنا نبودیم و خیلی وقتا اذیت میشدیم

نظم و دیسیپلین خاصی دارن اکثر کشورا

که باید کاملا رعایت کنی وگرنه بازخواست میشی

و خب دلتنگی و دوری

مهاجرت سخته 

ولی سختیش اذیت کننده نیست

مسیر همواره

روشنه

فکر اینکه از خانواده و کشورم جدا شم دیوونم میکنه..

۲۳سال پیش بخاطر همین وابستگی پشت پا به عشق ۵ساله م زدم 

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
من تجربه کردم نه تنهاارامش مطلق نبود بلکه  یه خلسه بود. پر از سوال پر از ابهام ، انگار هوا مه ا ...

مطمینی اشتباه نمیکنی ،این آرامش در صورتی هست که مطمئن باشی از آینده ، دلبستگی نداشته باشی تو ایران ، شاید خوشحال باشه آدم ولی آرامش رو فکر نکنم ، من یه ساعت مامانم رو نبینم دق میکنم 😭

سختی که فراوون البته اونجا روند و روتین زندگی با اینجا از زمین تا آسمون فرق داره اونجا باید کاا ...

کانادا بهتر بوده درسته؟

هم ایرانیا ببشترن

هم زبان انگلیسیع 

خستگی روح را چگونه بدر کنیم؟!
سختی که فراوون البته اونجا روند و روتین زندگی با اینجا از زمین تا آسمون فرق داره اونجا باید کاا ...

دقیقا ، هر کی رفته میگه زن و مرد نداره باید کار کنی 

نون مفت اونجا نیست ، اما خب اگر کار کنی آینده داری ، اینجا هر چقدر کار کنی به جایی نمیرسی ولی اونجا آره میرسی

برای من رفتن از ایران آرامشی نداره 😔 عاشقانه دوستش دارم تصور اینکه جایی غیر از ایران زندگی کنم برام غیر ممکنه 

خاکی که بهم جون داده و کفنم میشه ایرانه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚