2737
2739
عنوان

تو بیمارستان دولتی به زنای باردار توهین میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 54 پست
یااا خدا جدییی

اره ۱۶ سال پیش البته

سال ۹۰ موقع زایمان خواهرم یک زنه خیلی جیغ میکشیده پرستارا گفتن اه دهنشو نمیبنده...موقعی که میره زیر شوهرش فکر اینجاش نیست... شوهرش اینو از عصر ول کرده رفته...

نه به کودک همسری، نه به چند همسری، نه به ازدواج سنتی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله همراه نمیزاشتن وقتی هم کمک میخواستیم میگفتن به ما چه پول میدادی میرفتی خصوصی سه روز وحشتناک رو توش گذروندیم آخرش همشون صف کشیده بودن تا شیرینی بگیرن جلو روشون به مامانم گفتم هیچی به هیچکدوم نمیدی حتی یه پتو رومون ننداختن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

متاسفانه برخورد خیلی بدی دارن. و من اصلا راضی نبودم. ۲۴ ساعت درد کشیدم نه بهم آب میدادن نه غذا نه اجازه نماز نه اجازه تماس با کسی ۶ ساعت آخر میگفتن دستشویی هم نرو. نمیدونم زایمان بود یا شکنجه. بیمارستان بود یا آلکاتراز😏

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
2740
بله همراه نمیزاشتن وقتی هم کمک میخواستیم میگفتن به ما چه پول میدادی میرفتی خصوصی سه روز وحشتناک رو ت ...

بخدا خیلی پروان. یادم افتاد شوهرم اومد چقدر خودشیرینی میکردن اه اه

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
زایمان خودش ی نوع فوبیاست😢سزارینو طبیعیشم فرق نداره

اتفاقا خیلی فرق داره. سز بیهوش میشی پا میشی بچه پیشته اما تو طبیعی خیلی سخته... مامانم میگه زایمان فقط سزارین اما غیر از این زایمان طبیعی تو اب هم انگار راحت تره تا تخت

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
بخدا خیلی پروان. یادم افتاد شوهرم اومد چقدر خودشیرینی میکردن اه اه

سزارینی بودیم محل شستشوی بچه ته بیمارستان بود چندبار بچه نزدیک بود بچهاز دستم بیفته میدیدن اما هیچ کاری نمیکردن فقط سرمون داد میزدن 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
یعنی چی؟!😟 من دکترم فقط بیمارستان دولتی زایمان میکنه پس تکلیفم چی میشه🤕

اگه بیمارستان مخصوص زایمان نیس، احتمالا به افتصاحیه مال ما نیست

2706