2737
2739

دلیلش چیه؟ قبل ازدواج همه بهم میگفتن بعدها از خداته شوهرت خونه نباشه! باورم نمیشد ولی الان همین شدیم دوست ندارم خونه بمونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون عشقتون واقعی نبود فقط یه هوس زود گذر بوده

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤

نه اصلا اینطور نیست...باید مثل دو تا دوست باشید بعدش مثل زن و شوهرا اینطوری هر چی میگذره بیشتر عاشق هم میشید اتفاقا

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2738

همه اینجوری نیستن

خیلی زن و شوهرای قدیمی رو میشناسم ک هنوزم مثل دوران عقد با هم عاشق و معشوقن 

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2706