2737
2739
خودت چرا نمیبریشون بیرون عزیزم؟

نمیزاره عزیزم . اگه هم بزاره فقط و فقط یه بلوار نزدیک خونمونه میگه ببرشون همونجا خوب بلوارم یه بار ادم ببره چیزی هم که نداره که بچه ها بازی کنن

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندساله بعدزایمانم با افسردگی دست و پنجه نرم کردم تمام تلاشمو کردم ولی تنها بودم نتونستم به شوهرم اونجور که بایدبرسم الانم که کمی بهتر شدم اون دیگه سردشده

در این دنیا همه چیز دست خود آدم است حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس .. آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند می تواند آب ها را بخشکاند می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد آدمیزاد حکایتی است می تواند همه جور حکایتی باشد حکایت شیرین حکایت تلخ حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ...
2731
نمیزاره عزیزم . اگه هم بزاره فقط و فقط یه بلوار نزدیک خونمونه میگه ببرشون همونجا خوب بلوارم یه بار ا ...

ای بابا

دیگ الان همسرتون عادت کرده نمیبره بیرون

باید از اول براش جا مینداختی یک روز در هفته برید بیرون تفریح حالا اگه پول داشتین برید بیرون رستوران اگه نه همون لوبیا پلو ساده یا کوکو رو لقمه کنید برید بیرون دلتون باز 

الان دوره زمونه اینجوری شده ک رفت و آمدا کم شده همه چی گرون شده نمیشه ک بپوسیم تو خونه

اسی یه سوال

۱۷ساله ازدواج کردی ،دخترت که ۴سالشه رو با اولین اقدام باردار شدی؟

از همون سال اول عروسی تحت نظر دکتر بودی و گفته بود مشکلی نداری؟

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻