2733
2734
عنوان

اجبار مدرسه برای حضوری شدن

1256 بازدید | 68 پست

مدرسه بچه من اعلام کرده از شنبه مدرسه کاملا حضوری ، از ساعت ۷ تا ساعت ۱

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا از کلاس ۲۰ نفره ، هیچ کس هم مخالف نیست، بچه کلاس اولی چطوری ماسک بزنه ؟! چطوری رعایت کنه، اعصابم خیلی خورده

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
2742

والا بهترع

بچه هامون تو خونهههه هیچیییی یاد نگرفتن

امیدوارم   در تاریخ 1403/030/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

اول ابتدایی، واکسن کجا بوده برای سن هفت سال

2738

بخدا اینقدر حرص خوردم مریض شدم خودم ، نمیدونم چکار کنم ، واقعا حق من مادر اینه اینقدر برای همه چی حرص بخورم!؟

2706