2410
2553
عنوان

اجبار مدرسه برای حضوری شدن

1256 بازدید | 68 پست

مدرسه بچه من اعلام کرده از شنبه مدرسه کاملا حضوری ، از ساعت ۷ تا ساعت ۱

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا از کلاس ۲۰ نفره ، هیچ کس هم مخالف نیست، بچه کلاس اولی چطوری ماسک بزنه ؟! چطوری رعایت کنه، اعصابم خیلی خورده

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
2720

والا بهترع

بچه هامون تو خونهههه هیچیییی یاد نگرفتن

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

اول ابتدایی، واکسن کجا بوده برای سن هفت سال

2714

بخدا اینقدر حرص خوردم مریض شدم خودم ، نمیدونم چکار کنم ، واقعا حق من مادر اینه اینقدر برای همه چی حرص بخورم!؟

2706