2737
2739
عنوان

کمکککک وسیله چی باید با خودم ببرم آرایشگاه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 43 پست
سلام  مبارکه  یه بلوز جلو دکمه دار بپوش که راحت بتونی درش بیاری و لباست رو بپوشی  ...

سلام 

ممنونم سلامت باشین😍

ممنونم از راهنماییتون کامل گفتین❤

چه انتظار غریبے * نه کوششےنه دعایے * نه پرسشےکه کجایے * فقط نشسته و گوییم * خدا کند که بیایے🌹《اللهم عجل لولیک الفرج》🌹
مرسی عزیزم💜 امیدوارم فردا بهترین روز زندگیت به بهترین شکل پیش بده و خوشبخت بشی💑

ممنونم گلم ایشالله عروسی شما❤😘

چه انتظار غریبے * نه کوششےنه دعایے * نه پرسشےکه کجایے * فقط نشسته و گوییم * خدا کند که بیایے🌹《اللهم عجل لولیک الفرج》🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چیزو هماهنگ کردیم ولی اینکه عقد و عروسی باهم باشه یهویی شد واسه همین یکم استرس دارم🥺

عب نداره استرس قشنگیه 😍

به این فکر کن به کسی ک میخواستی رسیدی فردا خوشگلترین عروس میشی 

ریلکس باش 

همه جیش عالی پیش میره 💜

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
حوله برا اینکه اگر موهات رنگ کردی شستی خشک کنی ،کفش و لباس زیر و ی کیف ک بعدا مانتو شلوارت بزاری توش ...

موهامو از قبل رنگ کردم

کامل گفتین ممنونم ازتون❤

2728
عب نداره استرس قشنگیه 😍 به این فکر کن به کسی ک میخواستی رسیدی فردا خوشگلترین عروس میشی  ریلک ...

فداتشم مرسی بابت حرفای قشنگت یکم آرامش گرفتم🥺😍❤

فداتشم مرسی بابت حرفای قشنگت یکم آرامش گرفتم🥺😍❤

ای جانم 😍

برو یه دوش بگیر 

برو جلو آینه صورتت رو نوازش کن یکم قربون صدقه ی خودت برو

به خودت عشق بورز بگو ک عاشق خودتی و بالاخره به چیزی ک لایقشی رسیدی  و نفس عمیق بکش و بعدم یه لبخند 🙂♥️

خیلی آروم تر هم میشی خوشگل خانم

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
ای جانم 😍 برو یه دوش بگیر  برو جلو آینه صورتت رو نوازش کن یکم قربون صدقه ی خودت برو به خودت ...

ممنونم ازت عزیزم مرسی بابت حرفات چشم حتما انجام میدم😍😘❤

2738
مبارک باشه 🤩🤩 عروسیت چطور بود 😍 ؟ همه چی اینطور و میخواستی شد؟🥰

سلام😍 سلامت باشی عزیزم ممنونم که یادت بود😍❤آره خداروشکر خوب پیش رفت 😍🙈

خب به سلامتی 😍 خوشبخت ترین باشی 👌💖

سلامت باشی ممنونم ازت گلم😍❤