2737
2739
عنوان

کمکککک وسیله چی باید با خودم ببرم آرایشگاه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 43 پست
اگه میخوای موهاتو رنگ کنی حوله یادت نره برس هم حتما ببر  لباسای راحتی ببر تا راحت باشی اونجا

موهامو چند روز پیش رفتم رنگ کردم

مرسی از راهنمایی❤

چه انتظار غریبے * نه کوششےنه دعایے * نه پرسشےکه کجایے * فقط نشسته و گوییم * خدا کند که بیایے🌹《اللهم عجل لولیک الفرج》🌹
کفش راحت .پد واسه اینکه پنکیک و کرمتو روصورتت بخوابونی .از این گیر مشکیا اضاف داشته باش یوقت موهات د ...

ممنونم از راهنمایی❤

چه انتظار غریبے * نه کوششےنه دعایے * نه پرسشےکه کجایے * فقط نشسته و گوییم * خدا کند که بیایے🌹《اللهم عجل لولیک الفرج》🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم خوشحالم هم استرس دارم🥺🙈  آخه یک سال و نیم منتظر این روز بودیم😍

سعی کن خیلی بهت خوش بگذره استرس نداشته باش لذت ببر از بهترین روز زندگیت 

همه چیز با هماهنگی باشه ک استرس نگیری

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
2731

سلام 

مبارکه 

یه بلوز جلو دکمه دار بپوش که راحت بتونی درش بیاری و لباست رو بپوشی 

یه شلوار راحت 

لباس زیر مخصوص لباس عروس 

ساپورت شیشه ای رنگ پا که دوستمون هم گفتن 

دستمال مرطوب 

دستمال کاغذی 

کرم مرطوب کننده دست 

طلاهات 

کفش ببر  ادکلن ببر  ساپورت شیشه ای رنگ پا ببر اگه لباست رفت بالا پاهات خوشگل به نظر بیاد ...

چند روز پیش واسه رنگ رفته بودم یه عروس بود شومیزش از سر در میومد دکمه نداشت

بعد شنیون حواسشون جمع شد بهش مجبور شدن قیچیش کنن😂 از اون روز یه شومیز دکمه دار کنار گذاشتم واسه فردا😂

2740
چند روز پیش واسه رنگ رفته بودم یه عروس بود شومیزش از سر در میومد دکمه نداشت بعد شنیون حواسشون جمع ش ...

ای جانم فرداعه عروسیت😍

برا منم دعا کن یه عروسی خوب بگیریم 

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
خوشبخت بشی❤ منم یه ماهه عروسی کردم حس و حالتو خوب میتونم درک کنم 

ممنونم عزیزم ایشالله شما ام خوشبخت بشی❤ 

ای جانم فرداعه عروسیت😍 برا منم دعا کن یه عروسی خوب بگیریم 

عقد و عروسیم باهمه🙈

چشم دعا میکنم واست عزیزم😍

سوزن نخ، گچ سفید، شونه، حوله، پاور یا شارژر

گچ سفید چرا😶

حوله؟😶

حوله برا اینکه اگر موهات رنگ کردی شستی خشک کنی ،کفش و لباس زیر و ی کیف ک بعدا مانتو شلوارت بزاری توش طلاهات هم تو آرایشگاه مراقب باشه بگو وقتی اومدن دنبالت بیارن چون زیر دست آرایشگری کسی نره سرکیفت، عطر  ،تاج ،ناخن ،مژه ،بعد اگر ب ناهار میخوری از آرایشگر بپرس ک ناهارش با شماست یا با خودش و بعد بگو برات غذا بیارن

سعی کن خیلی بهت خوش بگذره استرس نداشته باش لذت ببر از بهترین روز زندگیت  همه چیز با هماهنگی با ...

همه چیزو هماهنگ کردیم ولی اینکه عقد و عروسی باهم باشه یهویی شد واسه همین یکم استرس دارم🥺

2706