2733
2734
عنوان

شام چی دارید😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 2219 بازدید | 148 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خونه مامانمم خورشت لوبیا سبز و برنج جای دوستان خالی

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
ظرفاتو بشوری حالت میاد سر جاش...خونه تمیز بودنی آدم حالش بهتر میشه

نمیذارن وگرنه من فرزم....پسر کوچیکم دندون  درمیارع انقد بی قراری و نق نق می‌کنه ....پسر بزرگم تکالیفش یه طرف شاد یه طرف بازیگوشی یه طرف 🤕😥بخدا قلبم درد می‌کنه 😭

واکسن انقد درد داره وای من میخاستم فردا برم بزنم😣 اتفاقا من هیچی تا حالا براش نبردم ولی اون هر چی م ...

همه همینن

کلا بخاطر پسرشون یذره محل میدن ب ادم

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

من ظهر شوهرم آشپز ناهار بود الحق انقد خوشمزه شده بود دو بشقاب خوردم فعلا سیرم😁😁

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
2706