2752
2734
عنوان

شام چی دارید😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 2219 بازدید | 148 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما برگشتی خونه خودت 

نه

امشب فقط

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
مرغمون امروز تموم شده دلم خواست مرغ برنج سالاد دقت کردین هرچیو نداری همونو دلت میخواد؟ حالا تا دیر ...

دقیقا

منم چیزی ک نباشه میشه برام روووویا

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
تو روحتون حالا همه مرغ وبرنج👌😄

دقیقا

من موندم شب چجوری غذای سنگین میخورن.

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
میشه بگی چجوری درست میکنی بی زحمت .. من مرغ رو یاد ندارم زیاد

مرغ رو با زعفرون و فلفل دلمه و پیاز  و نمک و فلفل و آبلیمو  میذارم مزه دار شه بعد همون موادش رو تو تابه میریزم یکم سرخ شد مرغ رو هم میذارم و یکم آب میریزم با حرارت خیلی کم بپزه بعد هم سرخش میکنم. 

اگه هم ربی خواستی که وقت سرخ کردن موادش رب رو هم اضاف کن و هویج هم بزن. 

وقتایی هم که وقت مزه دار کردن ندارم یه کوچولو مرغ رو سرخ میکنم و پیاز و هویج و فلفل دلمه رو تو تابه و روغن میذارم مرغ رو هم روش میچینم و زعفرون و آبلیمو و آب میریزم تا بپزه و آبش کم شه و مرغ خودش سرخ شه 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2706