2733
2734
عنوان

شوهر نمک نشناس

506 بازدید | 24 پست

رو چتای اینستاش بودم ک دیدم دوستش همکلاسیش ازش پرسیده متاهلی چطوره خودش مجرده شوهرمم گفته نه خودتو بدبخت نکن ب همه راجب زن گرفتنش همینو میگه الان گریه کردم حتی بهش گفتم اگه منت ی لقمه نون رو روم میذاری میرم گف شوخی کردم گفتم این شوخیو صدبار کردی طرف نمیگه شوخیه میگه زنش مشکل داره من بدبخت چقد کمکش کردم تو زندگی چقد پشتش بودم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

کلید مرد دکتر حبشی حتمااااا گوش بده توضیح میده چرا متهلا به بقیه میگن ازدواج نکنی دیگ ناراحت نمیشی حتما امشب گوش بده ۵ تا پارته

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2740

توام هرجا نشستی بگو مردا ببخودترین موجودات روی زمینن بگو کاش مجرد بودم به دخترای فامیلشم جلو خودش بسپار ازدواج نکنن بیخوده

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

اکثرا ازشون بپرسی همین رو میگن از بس بی فکرن😅

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2706