2733
2734
عنوان

شوهر نمک نشناس

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 24 پست
همه ی مرا بلا استثنا اینو میگن.اصلا و ابدا اهمیت نده ی چیزی میگن.اگه دلشون نباشه خیلی...میکنن که زن ...

ی جوری میگع انگار من ایرادی دارم خاک تو سرش میمرد هم زنی مثه من گیرش  نمیومد

اخی 🥺من بجات دلم گرف

نرسیده به دریا🏖️                                                             اسمم ساحل🙂                                                                میشه برای شفای مادرم وسلامتی خوانوادم یه صلوات بفرستی🙏❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا ب دل نگیر شوهر من ب داداشام میگه نگیرید کاش بمن یکی بود میگف منم غش غش میخندم میگم بله دگ صاحب زندگی کردمت سه تا بچه مثه دسته گل تحویلت دادم اونم بلند میگه بر منکرش لعنت اقا من غلط کردم بگیرید دوتا بگیرید  

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2731
ب گربه خوبی میکردم خیلی بهتر بود 

مردها خیلی ناسپاسن چیزی که من تا حالا فهمیدم و باور کن همشون به مجردها همینو میگن من خودمم به هر کی مجرده میگم 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

عزیزم همه مردا حتی اگه خودشون خوشبخت شده باشن به دوستاشون همین توصیه رو می کنن...شاید از روی حسادت باشه ولی این اصلا جنبه شخصی نداره براشون و کلی میگن...بابای من به شوهرم وقتی نامزد بودیم می گفت خوب خودتو بدبخت کردی!

Shsh
ی جوری میگع انگار من ایرادی دارم خاک تو سرش میمرد هم زنی مثه من گیرش  نمیومد

زیاد به اینوخزعبلات اهمیت نده

خود مردا می دونن که بدون زن اصلا نمی تونن درست درمون زندگی کنن.فحش بچه صلواته😂

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
2740
زیاد به اینوخزعبلات اهمیت نده خود مردا می دونن که بدون زن اصلا نمی تونن درست درمون زندگی کنن.فحش بچ ...

حقشه ولش کنم ی هفته برم خونه بابام انقد تخم مرغ بخوره تخم بذاره خودشم اخه ۲روز رفتم خونه مامانم بچم هواش عوض شه نزدیک بود گریه کنه از گشنگی میگف تخم مرغ از گلوم پایین نمیره تن ماهیم گرونه گشنه و تشنه  و تو سکوت مونده بود 

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز