2733
2734
عنوان

این چه غلطی بود کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 47 پست

اسی و بچه ها لایک کنید و یرام صلوات بفرستید منم براتون میفرستم ایشالا همه حاجت ها بر آورده بشه❤

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه میدونستم انقدر ترسناکه الان چیکار کنم سکته کردم الان مامانم صدام کرد جیغ کشیدم

وای

من کلا خودم آدم متوهمی هستم

عمم که مرده بود همش صورتش جلو چشمم بود

مامانم صدام میکرد من خیلی میترسیدم

یه روزم یه فیلم خیلی ترسناک دیدم همش فکر میکردم اون ترسناکه پشت سرم وایساده

خیلی خوب این حالتو میفهمم

اونقدری ک میگی ترسناک نیست:(

من بچگی ی عروسک بزرگ داشتم اون موقع فضیه انابلو نمیدونستم الانم میترسم فیلمشو ندیدم ولی داداشم همیشه ازش میترسید الان عکسشو دیدم میبینم خیلی شبیهش بود چند سال پیش انداختمش دور داداشم راحت شد😂😂

کلبه رو نگا کن 😑😑😑😈

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2738
کجاش گریه داشت

گریه نداشت!؟😕

اونجا که تک تک شون میمردن

اونجا که پیرمرده خودشو زد به آلزایمری که پسره ببره بازی رو

هر کدومشون که میمردن اشکای من سرازیر میشد🥺

عزیزِدل لایک  نکن
گریه نداشت!؟😕 اونجا که تک تک شون میمردن اونجا که پیرمرده خودشو زد به آلزایمری که پسره ببره بازی ر ...

خوبه این با تفنگ میکشه 

فیلم see رو باید ببینی چجوری سر میبرن

ریپ بـزن، ولی لایـــــک نـکـن😢💜
2706