2733
2739

بچه ها از ی طرف امسال اصلا شرایط خوبی برا کنکور ندارم  

یکی اینک از نظر روحی داغونم ..دومی دانشگاه وامونده هم ک هست امتحانا میان ترم الان شروع شده🤦‍♀️ ممکنه امتحانا اصلیم ک حضوری شن باید خوند

خب من امسال امیدی ندارم  

سال ۱۴۰۲ هم عجیب و غریب میشه عمومیا حذف اختصاصی میمونه 

معدل تاثیرش ۶۰ درصد و قطعیه ..

خب سال دیگ هم سخت و ب ضرر منه

موندم چ گوهی بخورم   

چی کار کنم؟؟؟؟؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

میان ترم ها کی شروع میشن😲😲😲

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز دلم واقعا همه چیز درس نیست

اگه هدفت مستقل شدنه یه کار هنری که علاقه داری یاد بگیر اگرم نه همینی که میخونی رو با مقاومت ادامه بده

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
2738
میان ترم ها کی شروع میشن😲😲😲

من ۲۳ابان دارم بستگی داره خودتون بخوایین بگیرن یا نه 

بچه ها ما میخوان تا مجازیه میان ترم بدن🤕

هنوز خیلی مونده تا کنکور 1401  چرا میخوای تغییر رشته بدی؟

از رشته و دانشگاهم متنفرم 

همون ۱۴۰۱ من الان میانترمام شروع میشه 

امسال میدونم کنکور نمیارم🤕

از رشته و دانشگاهم متنفرم  همون ۱۴۰۱ من الان میانترمام شروع میشه  امسال میدونم کنکور نمی ...

خب چرا داری میخونی؟ 

بذارش کنار بجاش برای کنکور بخون 

نترس خط قرآن غلط نمیشه 

عزیز دلم واقعا همه چیز درس نیست اگه هدفت مستقل شدنه یه کار هنری که علاقه داری یاد بگیر اگرم نه همین ...

عزیزم من از کارا هنری بدم میاد 

توروخدا این چیزی رو نگین دلم میشکنه 🤦‍♀️

همین امسال تمام تلاشتو بکن،تواین شرایط سخت دست وپا بزن بالاخره خدابزرگ

اوووف کاش میشد مرد 

عق 

چجوری بیارم با دانشگاه وقتی حوصله خوندن ندارم چ جوری

عزیزم من از کارا هنری بدم میاد  توروخدا این چیزی رو نگین دلم میشکنه 🤦‍♀️

چرا انقدر نازکی اخه چرا انقدر خودتو باختی... 

مگه تههه دنیاس

به قرآن که کنکور و دانشگاه و درس ته دنیا نیییس

انقدر دنیا قشنگی داره که نمی ارزه به این استرسی کع به خودت میدی

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
2706