2733
2739
عنوان

همسرم امروز رفته بازار خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 48 پست
شما ديگه نميترسي ؟

من همین الانم بیشتر از نود درصد ترسم ریخته ده درصد بخاطر کورتونی که مصرف کردم و سیستم ایمنیم پایین اومد و بچه کوچیک دارن میترسم .چون کرونا واقعا مثل آنفولانزای ما تیرماه گرفتیم آنقدر سخت نبود که مردمو ترسوندن .حالمون بد شد اما نه اونقدر که شلوغش کردن 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
اگه رعایت کنه هیچی نمیشه.ما دوسال قرنطینه کامل بودیم امسال تابستون شوهرم دچار سانحه شد و رفت اتاق عم ...

ممنونم از رهنمایین عزیزدلم
نه حتی نهارم نخورده هنوز واسه این که ماسکشو در نیاره و اکثرا هم توی فضای باز بوده
ایشالا شما و خانوادتون هم سالم باشین همیشه
بله اومد بهش میگم آب نمک قرقره کنه و دوش بگیره

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

4تا ماسک هوا رد میشه مگ😬

اره رد میشه.رد شده که الان زنده ایم ما

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
من همین الانم بیشتر از نود درصد ترسم ریخته ده درصد بخاطر کورتونی که مصرف کردم و سیستم ایمنیم پایین ا ...

بدن با بدن فرق میکنه.خانواده من یکی از خاله هام گرفتن و مثله شما بودن اما اونیکیشون ۷۰درصد ریه شوهرش درگیر شد و داشت میمرد‌.همه یجور نیستن

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2731
من همین الانم بیشتر از نود درصد ترسم ریخته ده درصد بخاطر کورتونی که مصرف کردم و سیستم ایمنیم پایین ا ...

خب خدارو شكر عزيز از دست ندادي قرباني نداشتي كه نميترسي من سه بار گرفتم خوب شدم اما مامانم از دست رفت داغ نديدي نميترسي 

اسي حق داره بترسه همسرشه ممكنه بيماري زمينه اي داشته باشه مامان من با كمتر از٩ درصد از دستم رفت 

دعا ميكنم هيچ دختري داغ مادر نبينه ، دارم ميسوزم و ميسوزم و ميسوزم وكاري زِ دستم بر نمي آيَد. نمي آيَد . چه محتاجم به آغوش گرم و بوسه هاي مادرانه ش دلم تنگ ِ حضور مهربانش ، ولي مادر به اين منزل نمي آيَد نمي آيَد نمي آيَد 🖤 
خب خدارو شكر عزيز از دست ندادي قرباني نداشتي كه نميترسي من سه بار گرفتم خوب شدم اما مامانم از دست رف ...

الهی بگردم
کادرتون واکسن نزده بودن ؟ 

بیخیال بابا .اینا همه ترسایی بود که تو جون مردم ریختن که وادارشون کنن واکسن بزنن ...از اول کرونا دید ...

شما توهم‌ توطئه دارید!

همه جای دنیا واکسن زدن مگه فقط ایرانه؟!

کل دنیا با این مریضی دست و پنجه نرم می‌کنند اونوقت شما می‌گید میخوان مردم رو بترسونن؟

حتماً باید دور از جون یکی از نزدیکانتون رو سر قضیه کرونا از دست بدید تا باور کنید؟

حتماً واکسن هم نزدید!

بدن با بدن فرق میکنه.خانواده من یکی از خاله هام گرفتن و مثله شما بودن اما اونیکیشون ۷۰درصد ریه شوهرش ...

واقعا هم در طول دوروز اينطورا شد ٧٠ درصد فاجعه اينجاست اكه ساده ميگيرن و نميترسن يه بار پريدي ملخك دوبار پريدي ملخك 

دعا ميكنم هيچ دختري داغ مادر نبينه ، دارم ميسوزم و ميسوزم و ميسوزم وكاري زِ دستم بر نمي آيَد. نمي آيَد . چه محتاجم به آغوش گرم و بوسه هاي مادرانه ش دلم تنگ ِ حضور مهربانش ، ولي مادر به اين منزل نمي آيَد نمي آيَد نمي آيَد 🖤 
2738
الهی بگردم کادرتون واکسن نزده بودن ؟ 

خدانكنه فدات شم الهي خدا عمر باعزت به خودت و عزيزانت بده بانو 

روزي كه نوبت واكسنش رسيد بلاخره اسكن داد 😢 

انقدر دست دست كردن تا واكسن بازي شروع شد 

اكسيژنش بد نبود بهوش بود دكترش بي خبر از ما اينتوبه ش كرد اسيب زد خونريزي داخلي كرد يك هفته كماي القايي و براثر افت فشار ايست قلبي 😭🤲 خدا جون منو ازم گرفت

خدانكنه فدات شم الهي خدا عمر باعزت به خودت و عزيزانت بده بانو  روزي كه نوبت واكسنش رسيد بلاخره ...

عزیزدلم

نمیدونجی چی بگم

امیدوارم خدا بهتون صبر بده عزیزم 😔

عزیزدلم نمیدونجی چی بگم امیدوارم خدا بهتون صبر بده عزیزم 😔

عشقم فردا ماه گردش ٦/٦ ازدست رفت 😢 هروز صبرم كمتر ميشه زجر ميكشم بخدا فقط دلم ميخواد يه جوري منم برم ازاين دنيا

عشقم فردا ماه گردش ٦/٦ ازدست رفت 😢 هروز صبرم كمتر ميشه زجر ميكشم بخدا فقط دلم ميخواد يه جوري منم بر ...

عزیزدلم   

خب خدارو شكر عزيز از دست ندادي قرباني نداشتي كه نميترسي من سه بار گرفتم خوب شدم اما مامانم از دست رف ...

آخی عزیزم خدا بهت صبر بده .الهی هیچ کسی داغ عزیز نبینه .ببین عزیزم بیشتر مرگ و میر کرونا واسه اینه که هیچ داروی گیاهی نمی‌خورن هیچ کاری نمیکنن ب امید بیمارستان هم که میرن انواع اقسام داروهای شیمیایی رو میان رو مریض تست می‌کنن . و خبری از تغذیه مناسب مریض کرونایی هم نیست .من کرونا گرفتم با داروهای طب اسلامی خداروشکر پشت سر گذاشتم .شوهرم زیاد دارو گیاهی نخورد ریه اش پانزده درصد درگیر شد که رفت بیمارستان پنج روز سرم گرفت با این حال خیلی حالش بدتر از من بود تا سه هفته میل ب  غذا نداشت از همه چیز بدش میومد حتی چایی که قبلاً عاشقش بود حالش بد میشد بی‌حال و بی جون بود .اما من نه خداروشکر .از اول فقط گوش درد و گلو درد خیلی اذیتم کرد که رفتم عطاری شربت زوفا گرفتم دو روزه خوب شدم داروی امام کاظم و داروی جامع هم مرتب درست میکردم و می‌خوردم سرگیجه و حالت تهوع اینا هم کلا سه چهار روز داشتم .می‌خوام بگم نباید دست رو دست بذاری مریضی از پا درت بیاره باید سریع شروع کنی ب دارو مفید خوردن .طبع مریضی کرونا سرده تو بیمارستان از دستگاه اکسیژن بگیر تا دارو ها تا حتی غذای مریض همه طبعشون سرده این سردی رو سردی باعث سنگکوپ یا سکته و از بین رفتن مریض میشه 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
2706