2733
2739
عنوان

همسرم امروز رفته بازار خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 48 پست
اهان.  بدنش قوی باشه هیچی نمیشه

متاسفانه نیست
مرداد که کرونا گرفت 40درصد ریش درگیر شد
کلا خیلی ریش حساسه
یه سرما میخوره کلی اذیت میشه
البته 2 دوز واکسن زده 3 ماه پیشم کرونا گرفته

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
وا ما هفته پیش رفتیم بازار مولوی اوف بازار سرپوشیده شلوغ .من دو تا ماسک زده بودم چون سیستم ایمنیموچ ...

روزی ۲۰۰ کشته فکر نمیکنم خیلی عادی باشه

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا مگه زندونه خوب کرونا که به این زودی نمیره بنده خدا ماسک هم زده نترس 

آره میدونم
دست خودم نیست خیلی میترسم 

2728
از خودم نمیترسم از خانوادم میترسم ما عقدیم میاد خونمون

عزیز دلم وقتی بخوای بری سر خونه زندگیت پول می‌خواد تا تو رو به سلامتی عروس کنه 

با خونه نشستن پول در نمیاره ها

وقتی پول حرف میزنه حقیقت سکوت میکنه
آره میدونم دست خودم نیست خیلی میترسم 

همسر من با سرویس میره سر کار ۴۰ نفر توی اتوبوس.بعد هم ۸ نفر توی ۱ اتاق.تازه اونجا هم غذا میخوره پس ماسکش رو مجبوره برداره.خدا خودش کمک کنه

2740

عجب😐😐😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
بازار خیلی شلوغههههه محل کارش کلا 3 نفر هستن الانم که دور کار شده

الان دوساله کروناس 

یعنی دو سال تمومه خییییلیییا تو جاهای شلوغ مجبورن ب کارشون ادامه بدن 

باید رعایت کنیم زندگی جریان داره نمیشه. بشبنیم منتظر بمونیم کرونا تموم شه 

همسر من با سرویس میره سر کار ۴۰ نفر توی اتوبوس.بعد هم ۸ نفر توی ۱ اتاق.تازه اونجا هم غذا میخوره پس م ...

ایشالا خدا به همسر شما هم کمک کنه
میفهمم چی میگین عزیزم
خدا پشت و پناهش

واقعا ؟ /اره من هنوز خیلی میترسم با این که همگی دو دوز واکسن زدیم من از خانوادم میترسم فقط نه از ...

بیخیال بابا .اینا همه ترسایی بود که تو جون مردم ریختن که وادارشون کنن واکسن بزنن ...از اول کرونا دیدی که چقدر متناقض حرف میزدم .ی روز میگفتن ماسک تاثیری نداره تو انتقال ی روز گفتن دو تا ماسک بزنین ی روز میگفتن از اشیا و خوردنی و سطوح منتقل میشه بعدش گفتن نمیشه .بیکاری ب حرف اینا استرس ب خودتون می‌دین ؟ این مریضی سیاستهای کنترل جمعیت پشتش هست که با واکسن میخواد جمعیت رو کم کنند .خدا کنه این واکسنها که ب مردم ما زدن از اون واکسن‌های تغییر ژنتیکی آدم کش و آدم زامبی کن نباشه  ..‌ یهو هم همه دنیا دلسوز ما شدن واکسن مجانی میدن تا اینجا رو مردم ما تست کنن ...موش آزمایشگاهی هم میخواسن جور کنن واسه تست  واکسناشون هزینه اش بیشتر ازین در میومد!!! تازه موش آزمایشگاهی کجا و انسان آزمایشگاهی کجا ؟!! خدا عاقبت همچون رو بخیر کنه 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

اگه رعایت کنه هیچی نمیشه.ما دوسال قرنطینه کامل بودیم امسال تابستون شوهرم دچار سانحه شد و رفت اتاق عمل.من بچه کوچیک دارمو فوبیای کرونا داشتیم خودم با ۴تا ماسک ۳لایه وقتیم بود که اوج کرونا بود امار لحطه ای میرفت بالا.با الکل اون بنده خدا کل زمان بیمارستانشو ریکاوری و اینا با ۴تا ماسک سه لایه که روییشو هردوساعت عوص میکرد خلاصه که بخیر گذشت.فقط باید رعایت کنه ماسکشو درنیاره و روییشو هر دوساعت عوض کنه و الکل استفاده کنه.خونه ام رفت دوش بگیره و اب نمک قرقره کنه.مطمئن باش چیزی نمیشه 

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

راست میگ دیگ از مسافرت و جشن و عروسی بگذریم از کارمون ک نمیتونیم بگذریم حالا واکسن زدن ماسکم زدن خیلی خیلی احتمالش کمه ک مریض بشن دیگ همونن هروز همینجوری میریم بیرون سرکار

2706