2737
2734
عنوان

همسرم امروز رفته بازار خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 48 پست
شما توهم‌ توطئه دارید! همه جای دنیا واکسن زدن مگه فقط ایرانه؟! کل دنیا با این مریضی دست و پنجه نرم ...

ببین عزیزم من متوهم آیا اینهمه دانشمند و دکتر و ایمونولوژی ست هم میتوهم هستن ؟! تلویزیون رو خاموش کن برو تو نت سرچ کن ببین همون همه  دنیا که میگی چند درصد مردم زیر بار واکسن رفتن و چند در صد همه روزه دارن تظاهرات می‌کنن برعلیه واکسن و بیل گیتس ؟! آدرس چند. تا پیج دکتر بدم میری ببینی تا بفهمی توهم توطئه هست یا خود توطئه ؟! 

@itsme_insta1
@dr__payam
@open1uk
@zohoor_monji12f

fereidun_haghi۷۲@

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
اره ناراحت بودم  تو چی؟ از ۱۰۰ هزار نفری که مردن ناراحت بودی ؟ که راحت میگی کرونا عادیه چیزی ن ...

نگرفتی مطلبو 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورم‌نمیشه . آدم زامبی کن

چند ماه دیگه اگه شنیدی همین مزدوران سازمان بهداشت جهانی از ویروس زامبی پرده برداری کردن یاد امروز بیوفت.

2731