2733
2734
عنوان

بچه ها شده معجزه مالی بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 8606 بازدید | 47 پست

سلام  تا به حال به مایا زنگ زدی ؟ خیلی معروفه  کارهای گره گشایی مالی انجام میده. کلی مشکلات مالی حل میشه  اصلا انگار گره های زندگی آدم باز میشن. خیلی هابا مایا مشکل حل کردن. دوست من چکشون برگشت خورده بود شوهرش ورشکست شده بود مایا کاری کرد دوماه چک حل شد کلی کار شوهرش بالا گرفت شماره اش ۰۹۳۶۲۰۵۵۷۵۴سرش شلوغه

سلام  تا به حال به مایا زنگ زدی ؟ خیلی معروفه  کارهای گره گشایی مالی انجام میده. کلی مشکلا ...

سلام 

مایا حرف نداره هیچ مشکلی نیست که با کمکش حل نشه حتی مشکلات لاینحل
منم  امروز در نی نی سایت عضو شدم فقط بخاطر معرفی خانم مایا
من چند سال پیش با وجود یک فرزند پسر از همسرم متارکه کردم و تمام حق و حقوقم رو بخشیدم تا تونستم حضانت پسرم رو بگیرم  .یک سال و نیم پیش از طریق نی نی سایت و تعریف هایی که ازشون کرده بودن با ایشون آشنا شدم خیلی حال روحی بدی داشتم و ازشون کمک خواستم چون با وجود بچه حتی یک خاستگار هم نداشتم و هر بار که پسرم رو برای ملاقات با پدرش می‌بردم همسر سابقم لبخند میزد و می‌گفت هنوز نتونستی شوهر کنی
خلاصه با راهنمایی خانم مایا و شمع تراپی و فرکانس درمانی که برام انجام دادن و کدها و کارهایی که بهم گفتن انجام بدم خدا شاهده بعد از ۱۳ ماه تونستم با یک پسر مجرد که دو سال از من کوچکتره ازدواج کنم و مهمترین قسمت ازدواجم اینه که همسرم فقط یک خواهر داره که ایشونم قبلا تو دوران عقد متارکه کردن و وقتی این آقا از من خوششون اومد خانوادش بدون کوچکترین مخالفتی پا پیش گذاشتن و گفتن چون دختر خودمون خیلی تو زندگی زناشویی سختی کشیده ما درکت میکنیم و مطمئنیم که هیچ کس بی دلیل نمیخواد زندگیش از هم بپاشه و به این ماه مبارک قسم چنان مراسمی برای من گرفتن که حتی خانوادم باورشون نمیشد بدون در نظر گرفتن متارکه ی من و وجود فرزندم برام سنگ تموم گذاشتن و حتی بار اول که پا گشام کردن و تمام فامیل درجه یک همسرم بودن من روم نشد پسرم رو ببرم و اون روز پسرمو پیش پدرش گذاشتم تا وارد شدم پدرشوهرم گفت نوه ی من کجاست ؟ چرا نیاوردی و من آروم بهشون گفتم فکر کردم تو این جمع درست نباشه بیارمش پدر شوهرم گفت پسر تو تنها نوه ی منه چرا جاش تو جمع مانیست و من و همسرم رو مجبور کرد بریم و بیاریمش و تو این چند ماه به قدری به بچه ی من میرسن و مرتب براش هدیه میگیرن که اصلا انگار نه انگار هیچ نسبتی باهاشون نداره
الان که دارم این ها رو مینویسم دستام میلرزه و از خوشحالی اشکام بند نمیاد خدا این خانم رو سر راه من قرار داد و تا عمر دارم دعاگوشون هستم
الهی هر کی مشکل داره حاجت روا بشه
یاحق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  مایا حرف نداره هیچ مشکلی نیست که با کمکش حل نشه حتی مشکلات لاینحل منم  امروز در نی ...

اخی خدارو شکر که مشکل حل شده.  انگار این مایا واقعا علم کاینات داره که اینقدر خوبه.  منم واقعا خیلی ازش شنیدم