2733
2734
عنوان

بچه ها شده معجزه مالی بشه

8606 بازدید | 47 پست

من باید به دوستم دو‌تومن بدم تا فردا قرار بود پولشو دیرتر بگیره ولی مشکل مالی براش پیش اومده زودتر میخواد😔 حقوقم همش خرج شد تازه گرفتم دادم قرعه و اقساطم همسرمم بنده خدا خودش چک داره شنبه نمیتونم ازش انتظار داشته باشم نمیدونم الان چیکار کنم یعنی میشه ی روزه معجزه بشه عابرومو خدا بخره خیلی ناراحتم دوستم ی هفتس گفته منم به هر دری زدم جور نشد براتون پیش اومده که خدا از در غیبش براتون همون مقدار رو جور کنه دارم تلاشمو میکنم از کسی بگیرم بدم ولی دعا هم خیلی این چند روز خوندم توروخدا دعام کنید دعای شما خیلی زندگی منو درست کرده بازم با دلای پاکتون برام دعا کنید خدا دستمو بگیره🥺🥺🥺🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خب به جای پول قرعه کشی قرضتون رو میداید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شده از خدا بخواه 

اما شماکه خودتم درامد داری هر ماه یه مبلغی کنار بزار حتی لازم نیس همسرتونم بدونه تو این جور مواقعه استفاده کن

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
2731

عزیزم انشالله جور میشه میدی و خیالت راحت میشه من درکت میکنم بدهکاری خیلیی سخته

تو انسانباش!                                                         نمیخاهد مسلمان باشی                                             با خدایت هروز حرف بزن                                           شکرگذارش باش با زبان خودت                                  خدا میفهمد حرفایت را                                           نترس خدا بد نیس!                                                  حق کسی رو نخور                                                     دلی را نشکن                                                          غمگینی راشاد کن                                                    مریضی را مداوا کن                                                   تو به اندازه ی توانت خوب باش وخوبی کن!
اره شده از خدا بخواه  اما شماکه خودتم درامد داری هر ماه یه مبلغی کنار بزار حتی لازم نیس همسرتو ...

عزیزم نمیشه گاهی حقوقم زیاد میشه میزارم کنار ولی وقتی همون اندازه حقوقم باشه همشو میدم به دو تا قرعه کشی که گذاشتم که الکی ولخرجی نکنم ولی از شانسم چندماه پاداش ندارم همون حقوق رو دارم فقط🥺

عزیرم اخه نمیدونستم که دوستم گفته بود تا اخر ابان بده وقت داشتم حالا چند روزه تو مشکل مالی افتاده زو ...

انشااله مشکلت حل بشه. من بودم حتما شده یه چیزی می فروختم تا اعتماد دوستم از بین نره و با خودش نگه آخرین بارش بوده که قرض داده

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
عزیزم انشالله جور میشه میدی و خیالت راحت میشه من درکت میکنم بدهکاری خیلیی سخته

امیییین عزیزم ممنون از دلداریتون دعام کنید سکه ی پول نشم دوست صمیمیم هس🙏🙏🙏😔

انشااله مشکلت حل بشه. من بودم حتما شده یه چیزی می فروختم تا اعتماد دوستم از بین نره و با خودش نگه آخ ...

نمیدونم والا ولی من خودم خیلیییی هوای این دوستمو هم مالی هم عاطفی داشتم دارم و درکش میکنم که مشکل افتاده باید زودتر از موعد بدم طلاهامم تو گرو بانک هس 🙏🙏😔😔😔😔

امیییین عزیزم ممنون از دلداریتون دعام کنید سکه ی پول نشم دوست صمیمیم هس🙏🙏🙏😔

براتون صدتا صلوات میفرستم انشاالله که رو سفید میشید بحق حضرت ابوالفظل

تو انسانباش!                                                         نمیخاهد مسلمان باشی                                             با خدایت هروز حرف بزن                                           شکرگذارش باش با زبان خودت                                  خدا میفهمد حرفایت را                                           نترس خدا بد نیس!                                                  حق کسی رو نخور                                                     دلی را نشکن                                                          غمگینی راشاد کن                                                    مریضی را مداوا کن                                                   تو به اندازه ی توانت خوب باش وخوبی کن!