2737
2734
عنوان

کسی مجبورش نکرده بود باهام ازدواج کنه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 98 پست
اعتمادشو جلب کن من وقتی دوست بودیم اعتمادشو جلب کردم الان من تا دو شب هم نیام خونه چیزی نمیگ شاید نگ ...

توی دعوا پشت همید خوبه، همسایمون پول ایزوگام بالا پشت بومو نمیداد، هر شب میومد به من میگفت اره فلان فلان شده پولمو نمیده

منم با همسایمون دعوام شد، شوهرمم بِرّو بِر فقط تماشا کرد، هیچی نگفت، فقط من بودم که بهم بی احترامی شد

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم خیلی سخته باهاش حرف زدی یا مشاوره رفتین

اره خیلی حرف زدم مشاوره هم خودم چند بار رفتم 

خیلی باهاش ملایمم 

همه چی زندگیمون سر جاشه 

خونه زندگی مرتب 

خودم مرتب 

بهش تند تند محبت میکنم 

ولی دیگه حالم داره بد میشه

2728
مرسی 😂😂😂😂

وای ترکیدم😂😂😂😂

ولی ببین واقعا بعضی مردا فکر میکنن اگه احساسشون به زن بگن زن پررو میشه بنظرم با یه مشاور حرف بزن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
وای ترکیدم😂😂😂😂 ولی ببین واقعا بعضی مردا فکر میکنن اگه احساسشون به زن بگن زن پررو میشه بنظرم با ...

اولش فک میکردم نمیخواد پررو شم ولی الان دیگه ثابت شده که دوسم نداره 

منم دارم کم کم میشم

همشون همینن....شوهرمن بعد از عقد گفت چشمات مثل گاوه....روی خودت کار کن تا این وابستگی رو کم واعتماد ...

وای وای میدونی به منم چیا گفته ؟

من چشم و ابروم مشکی و خوشگله و مژه هام انگار کاشته 

انقدر که پر و بلند و مشکیه 

بعد یه بار گفتم مژه هامو دوس داری ؟

گفت شبیه ریش مرداس 😐😐😐 

انقدرررر غصه خوردم انقدر غصه خوردم که نمیدونی 

من انتظار داشتم تعریف کنه ولی به بدترین شکل خوردم کرد 

فدات شم

از اول بروز نداده بود ،مثلا تو خاستگاری متوجه نشدی زیاد مشتاق نیس؟ چون شوهر دوستم حتی تو خاستگاری هم گفته بود دوستت ندارم به اجبار خونواده دارم باهات ازدواج میکنم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706