2733
2739

درسته سنتی بود ولی اجباری در کار نبود . خودش خواست دیگه ! 

نمیفهمم دوسم نداشت چرا ازدواج کرد باهام !!

یک سال و خورده ایه که ازدواج کردیم یک بار نشد بهم محبت کنه . البته مواقع خاص موقعی ک رابطه بخواد اره ، ولی من حالم از این مدل محبت بهم میخوره 

نیاز عاطفیم رو زمان مجردیم سرکوب کردم که اولین مرد زندگیم شوهرم باشه 

الانم باز مجبورم سرکوب کنم چون محبتی در کار نیس !!

من ظاهر خوبی دارم ولی حتی یکبارم ازم تعریف نکرد 

نگفت خوشگلی 

تا قبل ازدواج کلیییی خواستگار داشتم و همه میگفتن خیلی خوشگلی واسه همین اعتماد به نفسم عالی بود 

الان یک ساله که خودمو زشت ترین موجود دنیا میبینم 

حاام از خودم داره بهم میخوره که انقد باید وابسته یه تعریف از طرف این اقا باشم 

اول فک میکردم شاید بلد نیس 

ولی بعد دیدم خیلی هم بلده و مدام قوربون صدقه مامانش و خواهر زاده اش میره 

مامانش اصلا قشنگ نیست اصلاااا 

ولی شوهرم داشت عکسای مامانش رو تو عقد دختر برادرش نگاه میکرد 

میگفت مامانم یه پا عروسه 

از خود عروسم قشنگ تره 

جذابه فلانه 

من کپ کرده بودم ☹️😭 

کسی رو ندارم درددل کنم ببخشید مجبورم اینجاخودمو خالی کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

استارتر بهم رای بده دعات میکنم چند ثانیه طول میکشه🥺https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=489311بچه لطفا لطفا لطفا هر کی این پست رو میبینه بعم رای بده خواهش میکنمممم فقط چند ثانیه طول میکشه.

وقتش کمه هر کی رای داد لایک کنه دعاش کنم🥺😢

انقدر حواسم به جیبش بود و هیچی ازش نخواستم که الان خیلی بی ارزش شدم 

ما سه ماهه اومدیم خونمون ، یه لباس تو خونه ، لباس زیر ، یا حتی لباس خواب که همه عروسا باید داشته باشن برام نخرید با اینکه یکی‌دوبار بهش گفتم . همه رواز خونه پدرم اوردم 

خسیس نیستاااا 

واسه خودش میره وسایل کوهنوردی گرون قیمت میخره 

اخی عزیزم

همینا رو به خودشم بگو

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
2738

بلا نسبت بعضی مردها خیلی گاو شدن اه اه

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    
2706