2737
2734
عنوان

شوهرم با امروز۴روزه رفته دلم گرفته خیلی تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 65691 بازدید | 1389 پست
خب دیگه حالا ک مشاور میفرستن خوب شده.همونجا بگو من نمیگم ایرادی ندارم ولی هردو باعث شدیم زندگیمون ب ...

مرسی عزیزم خداکنه یادم نره بگم و از حق خودم دفاع کنم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوزم یکم ناراحتم😅چیکار کنم بالاخره کتک خوردم ترکم کرده ولی یکم از تو قلبم ناراحتم...ولی مجبورم تحم ...

تحمل کن بابا سخت نیست،اصلا خوش بگذرون،باور کن وقتی بفهمه به یادش نیستی شاید دوباره برگرده الان هنوز ۴روز گذشته و خونه باباش تحویلش میگیرن کم کم خودش خسته میشه،فقط لطفا زنگ و پیام نداشته باش،فکر کن مرده البته ببخشید.خودتو دست کم نگیر،،چرا همیشه مردا تنها خوش میگذرونن ولی خانم ها نه😔

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
خب پس به هر حال مال خودته اختیارش داری امان از وقتی به یوی مال مفت برسه گرگ میشه فکر نکن بهش بدی بهت ...

والا ولی حق من این نبود اگه اروم هم میگف نمیرفتم نهایت نامردی بود کارش

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2731
شغل شوهرت چیه چجوری ازدواج کردین سنتی؟

نه دوست بودیم...شغلش ازاد

اسی عزیز .ان شالله خدا ب دلت ارامش بده...این روزا میگذره ..سعی کن سختش نکنی ..الان ک نیس بذا تنها باشه ...مردا توی تنهایی فکر میکنن ....ان شالله ک پشیمون برگرده و بتونید با هم کنار بیاید...اگ پشیمون برگشت بنشینید سنگاتونو وا بکنید با هم ...و صد البته توی بغل هم ..ولی اگ طلبکار تر از قبل بود.هیچ ایرادی نداره ..ازش جدا میشی و فقط باید دلتو قوی نگه داری ...این دوری هم مقدمه ایی واسه اینکه بتونی به نبودنش عادت کنی...در هر دو صورتش جنبه ی مثبتی داره ...ان شالله ک این روزاتم زود میگذره و دلت اروم میشه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
خواهش عزیزم یادت باشه هیچ وقت به هیچ مردی اعتماد نکن  بعدنم خوب شدین مبااااادا خونه و.ماشینو ب ...

اره دقیقا.شناختمش چون اونشب با احساسات من بازی کرد منو خام کرد ولی صبح از خونه رفت وسیله هاشم جمع کرد

2740
ولی هرچقد هم بگم میتونم رو پام وایسم و امیدوار باشم یکم از درون احساس پوچی میکنم

ببین گلم اگه میشه این زندگی رو درست کرد تمام سعیت رو بکن که پیش خودت و وجدانت راحت باشی 

ولی اگه نمیخاد و بدرد بخور نیست و دست بزن داره ولش کن 

چند بار کتک زده؟ 

چییییی تورو زد بهت برنخورد ؟  واسه عذر خواهی بهش برخورد؟

من خیلی تلاش کردم.ولی خودش نخاست و درخاست داد

نمیتونم احساس میکنم بعد از جدایی میمیرم و نمیتونم رو پای خودم وایسم

نه بابا این چه حرفیه تو ک ی خونه داری میری سرکار انشالله چندسال بعد ی ازدواج خوب میکنی همه چی به خودت بستگی داره اصلا کوتاه نیا خونه را نده اون حق توعه شوهری که جلوی همه خوردت کنه تحقیرت کنه بخاطر ی گواهی به چ درد میخوره برو خونه خودت قفلارا عوض کن برو پزشکی قانونی دنبال طلاق صدوچهارده سکه اتم بگیر به خانوادش باج نده دختر قوی باش توفقط وابسته ایی چون خوردت کرده دلت شکسته بدترشو سرش بیار

تحمل کن بابا سخت نیست،اصلا خوش بگذرون،باور کن وقتی بفهمه به یادش نیستی شاید دوباره برگرده الان هنوز ...

اره باید تحمل کنم چاره دیگه ای هم ندارم.منم گواهی نامه ثبت نام کردم به مامور گفتم شوهرم میگه هرکی گواهی نامه داره خرابه.خندیدن

همه ایراداشو یک ب یک بگو.ولی با ارامش .اصلا عصبانی نشو ک فک کنن تو مقصری

اگه اون خاست تند تند حرف بزنه چی 

نمیتونم احساس میکنم بعد از جدایی میمیرم و نمیتونم رو پای خودم وایسم

توخانوادتوداری یعنی چی میمیری ضعیف نباش خواهرمن مگ اب مگ غذاس مگ هواس ک بدون اون میمیری این ی احساس باورکن اربین میره باورکن 

دلم میخوادکاربریم تعلیق کنن😬
2706