2733
2739
عنوان

شوهرم با امروز۴روزه رفته دلم گرفته خیلی تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 65691 بازدید | 1389 پست
پدرشو در میارن. ولی اروم بگیر اگه زندگیتو می خوای

خداکنه...توکل به خدا میکنم.امیدم به خودشه...مجبورم باید صبوری کنم کاری نمیتونم بکنم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
پس ندی ی وقت دختر

میگه خالی کن ولی تو پزشکی قانونی گفت نرو بیرون تو کلانتری هم گفتن نرو 

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی هم نباید همه چیز به اسم تو باشه ماشین را بهش بده خونه را نه ابدا 

ماشین و خودم پولشو دادم مگه اون داده

مرسی عزیزم از کلانتری برگشتم تازه بهم گفتن از خونه اصلا نرو

آفررررین اصلا مثل زنای خنگ و ضعیف و دست و پا چلفتی رفتار نکن قوووووووی و محکمممم باش 

دلش نخواست بگو هررررررری،تمام حق و حقوقتم از حلقومش بکش بیرون، اگرم گفت خونه جایه مهریه ست بگو نه خونه جای عمر و وقت تلف شده منه اون موقع دختر بودم تو منو بدبختم نمیکردی میتونستم به یکی بهتر از تو شوهر کنم 

2742
خدایی هم نباید همه چیز به اسم تو باشه ماشین را بهش بده خونه را نه ابدا 

خونه هم ۶۰میلیون ما دادیم...وام گرفتیم خانوادم میدن.شیرالات و توالت های خونه هم ما خریدیم...کابین و کمد دیواری هم به پای خانواده من گزاشتع رفته

دیگه درخاست طلاق داد اونا همه فیلمش بود که بهش شک نکنم

خب بده عزیزم،اگه تورو بخواد که میمونه چ با خانه چ بی خانه،،بخدا دنیا به اخر نمیرسه،،تو که کاری نکردی و اگر سر یک گواهی نامه گرفتن میخواد طلاق بگیره بزار بگیره ولی مهریه تو هم بگیر،سفت و سخت باش،،مگه الکیه زندگی،من اینو میدونم که نباید پیش مردا خودتو کوچیک کنی،غرورتو حفظ کن و محکم باش،،

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
2740
کارمندی؟

خانوادم دادن.یه ماشین ۸۳ دوتا موتور...که خانوادم دادن و طلاهام 

آفررررین اصلا مثل زنای خنگ و ضعیف و دست و پا چلفتی رفتار نکن قوووووووی و محکمممم باش  دلش نخوا ...

مرسی عزیزم انشالله تموم شه همه چیز‌..خدا کمکم کنه

لطفا برام دعا کن عزیزم‌ که به نفع من تموم شه چون من ولش نکردم اون رفته..تو دادگاه بگم طلاقی نیستم؟اخ ...

خب دیگه حالا ک مشاور میفرستن خوب شده.همونجا بگو من نمیگم ایرادی ندارم ولی هردو باعث شدیم زندگیمون ب اینجا بکشه من ازدواج نکردم واسه طلاق ولی خودتون قضاوت کنین شماهرچی بگین من قبول دارم

خانوادم دادن.یه ماشین ۸۳ دوتا موتور...که خانوادم دادن و طلاهام 

خب پس به هر حال مال خودته اختیارش داری امان از وقتی به یوی مال مفت برسه گرگ میشه فکر نکن بهش بدی بهتر میشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خب بده عزیزم،اگه تورو بخواد که میمونه چ با خانه چ بی خانه،،بخدا دنیا به اخر نمیرسه،،تو که کاری نکردی ...

👌👌👌🌸🌸مرسی عزیزم 

مرسی عزیزم انشالله تموم شه همه چیز‌..خدا کمکم کنه

خواهش عزیزم یادت باشه هیچ وقت به هیچ مردی اعتماد نکن 

بعدنم خوب شدین مبااااادا خونه و.ماشینو به اسمش بزنیا،چون شوهرت امتحانشو پس داده و ثابت کرده چجور آدمیه 

2706