2737
2739
عنوان

شوهرم بچه میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 54 پست
بی عرضگی شماست ک به دخترت زور میگه 

نمیدونم چطور برخورد کنم هرچقدر دعوامیکنم اخرش میگه باشه بمن ربطی نداره دیگه باز یهفته بعد شروع میکنه دخالت وفوضولی تو همه چیز وهمه کار من بابچم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون پیش خودتون زندگی میکنه دخترتون نمیتونین بگین همسرتون دخالتی در تربیتش نداشته باشن ولی حتما برین پیش مشاور تا رفتار همسرتون اگر بده درست بشه.بچه هم همسرتون حق داره بچه ی خودش رو بخواد طبیعیه

عزیزم خودت صلاح زندگیتو بهتر میدونی اینجا مشورت نکن. اینجا اگه پدر بیولوژیک بچه رو بکشه هم میگن پدرشو حق داشته صلاحشو میخواسته. ولی ناپذیر بگه تو صد جور داستان از توش درمیارن. ببین شوهرت دلسوز دخترته یا نه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
مثلا چ رفتار هوایی داره ؟کتکش میزنه؟

تنبیه بیشتر گرفتن گوشیه بچه .یا میگه یه گوشه سر پا وایسا مثلا نیم ساعت ..یا همش دادوبیدادمیکنه و فحش میده که پیرم کردی چرا حرفمو گوش نمیدی چرا خوراکی میخوری میریزی زمین جمع نمیکنی .چرا لباستوکثیف کردی.سره این چیزا..الانم مدرسه اضافه شده غیر حضوری کلاس داره میگه توباید ازهمه درست بهتر باشه بشین شعر حفظ کن بعد نمیتونه بچه حفظ کنه شروع میکنه .یامشقشو تمیز نمینویسه شروع میکنه...بمنم میگه ماام همینجوری بزرگ شدیم و بچه باید کنترل بشه

2738
چون پیش خودتون زندگی میکنه دخترتون نمیتونین بگین همسرتون دخالتی در تربیتش نداشته باشن ولی حتما برین ...

باورت میشه بچم امسال بعد ۵سال خودش گفت میخام باباموببینم رفت دید باباشو بعدیکهفته  اومدش دخترم خونه گفت به شوهرم بابا تو از محمد رضا خیلی بهتری ...دوستش داره دخترم شوهرمو .ولی شوهرم داره اذیت میکنه ومیگه من به سلاحش عمل میکنم .اخه زدن چه سلاحی توشه

چون پیش خودتون زندگی میکنه دخترتون نمیتونین بگین همسرتون دخالتی در تربیتش نداشته باشن ولی حتما برین ...

دعواکردنی میگه من فقط حمال تو و بچتم .تو برای من ارزش قاعل نیستی همش میگی بچه ی منه توکاری نداشته باش...انتظارداره هرکاری کرد من بگم عیب نداره تو مثل پدرشی راحت باش

الهی 🥺 دلم به حال بچه سوخت 😔 کاش میشد تنها با بچت زندگی منی

بخدا ندارم خواهره من .ندارم قبل اومدن این اقا من تویه خونه ی اجاره ای ته تهران بودم لباسشویی نداشتم تلوزیون نداشتم.این اقا اومد منوگرفت جهیزیه خرید خودش .نصف خونه بنامم زد ویه ماشینم بنامم زده  که مثلآ خیالم راحت باشه که من چون یه زن بیوه بودم این اقا هدفش زندگیه بامنه نه هوس.من پدرم هیچی نداشت بمن بده هیچی.الانم بخام برم همرو ازم پس میگیره بزورم شده.چون میگه طلاق نداریم بایدبمیریم تاازهم جداشیم.

برو مشاوره بهترین راهه

پول نمیده واسه مشاوره قبول نداره مشاوره هارو .خودش مهندس برقه .تحصیلات داره میگه من خودم بیشترازونا میفهمم...من حرفشو قبول ندارم هرکس توتخصص خودش کمک کنندس ‌.ولی پول به مشاوره نمیده جایی ام نمیزاره تنها برم...بخام برم بایدبفهمه.

2706