2410
2553
عنوان

شوهرم بچه میخواد

936 بازدید | 54 پست

شوهرم امشب جدی گفت  من بچه میخام.ومنم دارم فکرمیکنم کاردرست چیه؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید خانومها...یبارازدواج کردم بایه بچه جداشدم دوباره بایه پسر ازدواج کردم ۵سال گذشته والان دیگه بچه میخاد .نمیدونم چکارکنم!!۱۱سال اختلاف سنی داریم و من ۲۵ سالمه ونمیخوام بچه حدقل الان زوده بنظرم تااومدم بچگی کنم شوهرم دادن وبچه دارشدم واین حرفا...الان برنامه های دیگه ای دارم برای خودم مثلا درس بخونم .نه بابچه بازم دست و پام بسته بشه.ولی همسرم میگه من الان وقت پدرشدنمه...تنها ایرادش که منو مردد ترمیکنه نسبت به بچه اینه که دخترمو خیلی تنبیه میکنه و خیلی سختگیری میکنه توی تربیتش ورفتارش میترسم بدتربشه رفتاراش بابچه دارشدنمون و بخاد فرق بزاره بین بچه ها .البته ما کل بحث هامون سره دخترمه من میگم کاری نداشته باش بهش ولی میگه بچه باید روی اصول بزرگ بشه وگرنه بد بار میاد ومشگل سازمیشه.ولی من دلم نمیاد.ولی گوش نمیکنه .بجزاین آدم خوبیه باهم هیچ مشگلی نداریم ...الان چیکارکنم بچه بیارم یانه...؟؟؟؟

خوب دلش بچه میخواد ... ولی حق نداره دخترتو اذیت کنه از الان شرطو شوروط کتبی براش بزار... 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری میزاری بچه توبزنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2456

چه‌توساده ای چون بچه خودش نیس اینجوریه فردامعلوم نبست بااومدن بچه خودش چه هانکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2714
الان باید چیکارکنم یعنی...ببرم محضر ازش تعهد بگیرم یعنی

هرموقع رفتارش با بچت خوب شد بعد بیار

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
واسه بچه خودش سختگیری و ادب و تنبیه یادش میره الان واسه اون طفل معصومه که قانون مند شده هدا کنه هی ...

الاهی آمین.ولی شمانمیدونی یه زن بیوه چقدر داستان داره بخاد تنها زندگی کنه من خانوادم خیلی شرایط مالیشون خرابه پدرم نگهبانه .مادر و خاهربرادریم ندارم.

واسه بچه خودش سختگیری و ادب و تنبیه یادش میره الان واسه اون طفل معصومه که قانون مند شده هدا کنه هی ...

منم کسیو نداشتم بخام بااون زندگی کنم ازدواج نکنم.وگرنه شوهرنمیکردم که اینجور بچم اذیت بشه..اولا اینجوری نبود رفته رفته اینجوری شد .

چطوری میزاری بچه توبزنه

خاک برسر من واقعآ ...ولی واقعآ شرایطم بدبود و مجبور بودم ازدواج کنم .اینم اولش خیلی خوب و آروم بود رفته رفته گفت دختر توام بچه ی منه و بزار تربیت بشه و ازدوسالگی من بزرگش کردم پس بچه ی من حساب میشه اگه درست بزرگ نشه دودش توچشم خودت میره بزرگ بشه فلان میشه بیسارمیشه

2706