2733
2734
عنوان

کیا مثل من میترسن یا حالشون بد میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 20 پست

درسته ادم تاسالمه خانواده ش سالمه قدرهیچی رونداره خدانکند یکی ازاین مشکلات بیادمثل سرماخوردگی کوچک حتی 

اونموقع میگن سرخ کردنی هم سم هست 

خداکند خاتمه مشکلات رورفع کند مخصوصا این خانواده ها

شما تو اطرافیانتون معلول دارید؟

من نه ولی تو خیابون ببینم دلم میگیره گاهی از کار خدا 😔

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ادم تاسالمه خانواده ش سالمه قدرهیچی رونداره خدانکند یکی ازاین مشکلات بیادمثل سرماخوردگی کوچک ح ...

واقعا همینه 

دختر من بیمارستان بستری بود دو تا بچه معلول ذهنی همونجا اینور و اون ور تخت بچه من بستری بودن 

یه مادره هم میگفت یه بچه معلول هم من تو خونه دارم 🥺

درد خودمو فراموش کرده بودم 

چه امتحانیه خداااااا

چه طرز فکر قشنگی  من با ترس و حساسبتم خودمو بهم میریزم فقط  تا مدتهااااا درگیره ذهنم& ...

من ۵۰ تا از اینا دارم کنارم راهم دوره ازشون ولی دلم کنارشون هست تو یک مرکز خیریه هستن اینقدر مهربونن و عاطفی چند روز پیش یک نفر براشون گوسفند هدیه برده بود بغلش کرده بودن نازش میکردن که اینو بکشن می‌ترسه میلرزه 

وقتی کارم گیر کنه براشون تو ذهنم هدیه تعیین میکنم اگر به صلاحم باشه خدا درستش میکنه خیر برای بابام میدم اونجا تولد براشون میگیرم خلاصه عشقهای من هستن این فرشته ها

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2731
من ۵۰ تا از اینا دارم کنارم راهم دوره ازشون ولی دلم کنارشون هست تو یک مرکز خیریه هستن اینقدر مهربونن ...

ای جانم 😍

چه کار خوبی میکنی شما 

کاش من هم ترسم بریزه و حالم بد نشه 

کلا فاصله میگیرم 

چه دل خوبی داری عزیزم 

ای جانم 😍 چه کار خوبی میکنی شما  کاش من هم ترسم بریزه و حالم بد نشه  کلا فاصله میگی ...

نترس طفلکی ها اصلا آزار ندارن قلب مهربون و ساده ای دارن 

اگر اینستا داری صفحه دارن خیریه مهرورزان معین استان گلستان شهرستان گنبد کاووس 

هرچی آرزوی خوب مال تو