2733
2739
عنوان

به مادرشوهرم شیرینی ندادم شوهرم قهر کرده 😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2105 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا بعضی ها یادشون میره مادرشوهر  یعنی اون فرد مادر همسر شماست هر رفتاری که باهاش دارید و ...

عزیزم بخدا من هرچی بخورم بگیرم اول سهم اونو میدم واس این ناراحتم ک بد عادتش دادم 

برا ما گذشت آنچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه بادا باد...
2728
اونایی که موافقید با رفتار اسی تصور کنید مادرتون خوشش بیاد از شیرینی شوهرتون بهش نده ناراحت نمیشید ...

نه بچه نیست که هوس کنه 

بعدشم مگ شیرینی هارو دیده بود اصلا 

بیایید دوستای خوبی برای هم باشیم  
2738
انصافا اگه مادرمن یچیز دوست داشته باشه بیاد خونمون یادم بره بیارم براش تا بدستش نرسونم دلم اروم نمیگ ...

اخه مادرشوهرمن اصلا ندیده بود ک اون شیرینی رو داریم ک

عزیزم بخدا من هرچی بخورم بگیرم اول سهم اونو میدم واس این ناراحتم ک بد عادتش دادم 

عزیزدل این بدعادتی نیست این دست و دل بازی شما و همسرتون رو میرسونه که برای خانوادتون ارزش قائل هستسد و صددرصد برکوش چندبرابر به زندگیتون برمیگرده

عزیزم خوشبحالت تروخدا راز موفقیتت رو بگو بهم

من کاری نکردم والا از اول همینجوری بود مامانشو خیلی دوستداره ها ولی زیاد تو قید وبند حرف گوش کردن مامانشو  و چه میدونم بخاطر اونا بامن دعوا کردنو این چیزا نیست مامان باباش شهرستانن سالی دوبار خودمون میریم اونجا خواهراشم تهرانن ولی شهرشون باما خیلی فاصله داره ما غربیم اونا جنوب وقتیم میان شوهرم میگه تو دعوتشون نکنا بزار فاطمه(جاریم) دعوتشون کنه کلا حوصلشونو نداره😂 نچسبن لامصبا ولی خدایی خودم خیلی باهاشون خوبم اونام دوسم دارن میگنه اگار تو خواهرمایی اون دامادمونه😂😂😂

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
نه بچه نیست که هوس کنه  بعدشم مگ شیرینی هارو دیده بود اصلا

ن گلم ندیده بود شیرینی ها هم مهمونمون اورده بود کم بود ازاونا ولی من همیشه هرچی داشته باشم میدم حالا چون یبار ندادم اخم کرده 

2706