2737
2734
عنوان

داستان زندگیم (عشقی ک نابود شد)😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 72 پست

خلاصه رفتم مشاوره و یکم دلگرم شدم و اومدم خونه

وقتی رسیدم دیدم ای داد دوباره این عوض شده 

و انقد حالش بد بود ک ۳ ۴ بار استفراغ کرد و داشت بیهوش میشد

بهش گفتم باز خوردی میگفت نهههه جون کرونا داشتم دارو ک خوردم ریختم بهم و مشخص بود داره دروغ میگه

بعدش گفتم خیلی خب از کروناس و گفتم بزار ببینم چی میشع

بعد از اون چندبار دیگه اینجور شد و دیگه نتونست بهونه بیاره

انقد قسمش دادم ک  گفت اره من باز لغزش کردم و نتونستم گفتم دفه ی پیش گفتی بار اخره 

و چمدوناما بار زدم و اومدم دوباره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومدم و رفتم درخواست دادم برای طلاق

الان تقریبا ۲۳ روزه که اومدم و هررروز التماس میکنه ک برگرد خوب میشم

با اینکه از اعتمادم سو استفاده کرد و با دروغ اومد جلو 

چون اعتیادش از سال ۹۲ شروع شده

اما بازم دلسوزشم بازم نگرانشم

اما دیگه نمیتونم اعتماد کنم و میترسم برگردم...😔

2728
خیی دوست داره 😔 ز خدا و معصومینش بطلب نذر کن بلکه شد

از اینده میترسم

میگم اگه رفتم و بعد چند سال دوبارع برگشت سمتش چی

اگه اونوقت پای یه بچه درمیون باشه چی

وگرنه خیلی دوس دارم بازم کمکش کنم اما میترسم بازم چوبشو من بخورم

از اینده میترسم میگم اگه رفتم و بعد چند سال دوبارع برگشت سمتش چی اگه اونوقت پای یه بچه درمیون باشه ...

توکل کن به خدا...ولی اونم گناه داره هم داره سختی ترک مواد رو میکشه هم سختی ترک تورو..چقد بده.پدرمنم معتاده درک میکنم

2738
یعنی میگین برگردم؟

امشب پاشو دورکعت نمازبخون و ازته دل ازخدا بخواه کمکت کنه و بت راه نشون بده که ایا برگردی یا نه...اینجا هیچکس از آیندت خبر نداره که بخایی باحرفاشون برگردی یانه.فقط از خدا بخواه اون ازهمه به تو نزدیکتر ومهربونتره

سلام گلم از صمیم قلب ناراحت شدم 

هیچ کس نمیتونه به شما بگه برگرد منی که با آرامش توی خونه خودم هستم چه می‌دونم از مشکلات تو زندگی با یه معتاد که شغل و شرافت و ابروش رو بالای مواد میفروشه پس فردا بدبختی و بی پولی هم بهش اضافه میشه 

تو الان جوانی و میتونی ایندت رو بسازی نه پس فردا با بچه با یه پدر معتاد که خجالت بکشه بیاد مدرسش و..... و همیشه ترس از لغزش دوباره که مثل یه خوره وجودت رو دربر میگیره 

مخصوصا اینکه ایشون نشون دادن آدم ترک نیستن و یه آدم سست هستن وقتی نشه باشه فدات شوم برات میگه وقتی خمار باشه خودکشی میکنم میگه و هزار دوز و کلک دیگه 

هبچ وقت هیچ وقت حرف یه آدم بیمار و معتاد رو باور نکنید .....

اگه‌ هنوز دلت باهاشه و حاضری خودت رو فدا کنی (که اصلا توصیه نمیکنم )

فقط میتونم راهکار بهت بدم شرط های محکمی بزار مثل حق طلاق محضری دوم ایشون باید دستکم سه ماه تموم کمپ معتبر باشند و اصلا اصلا تو خونه ترک کردن و ... رو قبول نکنید فقط کمپ اصلا خام حرف هاشون نشید و دل تنگی و... هر چه قدر بیشتر بمونم بهتر میتونن روانشون رو جمع کنن تحت هیچ شرایطی باردار نشید هیچ زندگی با بچه درست نشده 

با مشلور کمپ در ارتباط باشید .... از وضعیتشون آگاه باشید 

اکر ایشون از خودش جرات و شهامت نشان داد که خوبه اگه نه بدون لحظه ای تردید رهاش کن  

عزیز دلم ممنون بابت راهنمایی خوبتون ❤

عزیزاگه میتونی چله زیارت عاشوراحقشناس بگیرکه خداکمک کنه براهمیشه ترک کنه من چن نفرودیدم بااین چله که براشون گرفتن ترک کردن شماهم حداقل اینکاروبرازندگیت بکن

وزن فعلی۹۸😪وزن هدف۶۰🤩 شروع نیمه