2733
2739
عنوان

عمل بینی (ورم)

251 بازدید | 31 پست

شدش۲۳ روز خسته شدم هیچ تغییری نکردش روز ب روزم  بزرگتر میشه خسته شدم ، ۳ روز پیشم سردخترم محکم خوردش توصورتم   بیزار شدم از خودم میگم چ غلطی کردم پر از ورم و گوشتی 😩😩😩

سر دخترت خورد تو اسمان نرفتی درد نداشت🤕🤕🤕وحشت دارم ازعمل بینی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزینه عملت چقد شد؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2728
2738
منم۲ ماهه...بینیم بزرگه خیلی...امیدارم ورم باشه...وگرنه از قبلشم بزرگ تر شده که...دراز و بزرگ و پره ...

وااای دقیقا هیچ مدلی نداره چسب برمیدارم از خودم وحشت میکنم 

مردمو زنده شدم 

وای ازحرکت فیزیکی ب کارنبردی خخخ

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
 اخه عین گوشت تو صورتم 

طبیعیه اینا

هیچ مدلی نداره و بزرگه و...

فقط باید صبور باشی و جلو اینه تا۶ماه دنبال ایراد نگردی

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵