2733
2739
عنوان

عمل بینی (ورم)

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 31 پست
ن بابا  روزی ی بار میزنه توصورتم  این دماغ دیگ واسه من نمیشه  چن روزم حس میکنم توسورا ...

وای خب مواظب باش چرا میزاری بزنه تازه عمل کردی نمیترسی دماغت بخیه همچیش بازشه من سکته میکنم 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اره

چسب رو محکم میزنی؟؟؟ من دوست داشتم بینیم مدل دار باشه قوس داشته باشه...متاسفانه طبیعی و بزرگه هم...برا همین چسب گه میزنم محکم میزنم محکم هم میکشم بالا که سربالا بشه....کارم اشتباه نیس.؟

۵ماه تازه داره خودشو نشون میده

ینی این همه ورم طبیعیه، بعد دخترم چن روز پیش زد توصورتم دردگرف ولی خون نیومدش نرفتم پیش دکتر ، ولی تو سوراخ بینیم حس میکنم ی چیزی تکون میخوره چیه

ینی این همه ورم طبیعیه، بعد دخترم چن روز پیش زد توصورتم دردگرف ولی خون نیومدش نرفتم پیش دکتر ، ولی ت ...

اره طبیعیه عزیزم

فیلم عملو ببین ک چقد کارشده روش.

خون نیاد مشکلی پیش نمیاد

با بینیت ور نرو اصلا دست نزن

برای تمیز کردن داخلشم فقط سرم شستشو استفاده کن

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
اره طبیعیه عزیزم فیلم عملو ببین ک چقد کارشده روش. خون نیاد مشکلی پیش نمیاد با بینیت ور نرو اصل ...

اگه سوراخای بینی تابه تا باشع احتمال داره درست بشه؟؟

خدا را چه دیدی شاید همانی شود که میخواهی  
2740
اگه سوراخای بینی تابه تا باشع احتمال داره درست بشه؟؟

اره مال من تازه درست شده😂

یکیش گرد بود یکی کج😐😂

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
یسال طول کشید نمک زیاد نخور خیلی کمک میکنه ب ورم  من تا ۶ ماه اول دماغم از خود طبیعیش بزرگترشد ...

چه خوب یعنی فرمش به کل تغییر میکنه ؟ الان خط کانتور و خط پره ندارم و صاف گندهس ، شش روز عمل کردم اصن فرم نداره نگرانم ،