2737
2734
عنوان

رابطه تون با خواهرتون چطور

688 بازدید | 42 پست

براد من افتضاح ازم هفت سال بزرگتر

به قول خودش بلد دنیا اومدنم حسودی میکرد و رابطه خوبی نداشت ادیتم میکرد هیچ وقت تو درس کمکم نمیکرد یا یاد ندارم باهام بازی کرده باشه دعوام میکرد و.....

الانم که ازدواج کردیم و بچه داریم 

بازم همینطور حرف میزنیم درد ودلد میکنیم ولی دلسوز نیست اصلن یا مهربون باردارم و استراحت ولی میاد خونم میخوره بچهاش کثیف میکنن میشکونن وسایل میره نا جمع میکنه نه میشوره 

بعد بابام من از بچگی تو خواهربرادرام بیشتر دوس داشت و داره بیشتر بهم سر میزنه و بهم کمک میده و بچه بزرگم میبره بیرون خواهرم میبینه حسودی میکنه و  رفتارش با من بدتر میشه 

از رفتارش کلافه ام یه خواهرم هست ت. یه محل باهمیم تو دوست و عریبه همه متوجه سردی رفتار ما شدن من میخوام عادی رفتار کنم ولی اون نه تو جمع هم بی محل میکنه  و ....

اگه بابام فرق میذاشت منم بدم میومد حق بده خب

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

با هم خوبیم هیچ وقت حسودی بهم نکردیم من چهار سال ازش بزرگترم ولی خوب خواهرم هیچ وقت حرف منو گوش نمیده کار خودشو می‌کنه بعضی وقتها هم بد حرف میزنه ولی در کل خوبیم

من خانوادم خداهرمو بیشتر دوست دارن 

ولی منم جون میدم برا خواهرم 

بدون اون خیلی تنها و بیکسم

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2706