2737
2739
عنوان

رابطه تون با خواهرتون چطور

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 42 پست
خواهر مرگت رو نمیخاد ولی پیشرفتت رو هم نمیخاد

نه  اونجوریم نیس  ولی رفتار محبت امیزم نداره کلن الان شام خونش بودیم پاشدم با وضع حاملگی ظرف شستم یه نگف نمیخواد بشین یا اخرش تشکر کنه ☹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خداروشکر غصه م بود دخترای خودم بزرگ شدن رابطشون مثل ما نشه و خوب باشن 

بخدا الان پیام کاربرا رو خوندم شاخ درآوردم مگه اخه خواهرم بد میشه ؟من دوروبرم پر از کساییه که خواهر دارن ولی همشون رابطشون عالیه خوب این میشه گاهی ناراحتی پیش بیاد بین ادما خوب بخاطر تفاوت سن.  نظرات .ولی دلیل نمیشع که باهم بد باشین  دنیا دوروزه هیچکس از فردای خودش خبر نداره باهمه مهربان باشیم امان از روزی که حسرت بخوریم برای داشتن لحظه ای که همو ببینیم 

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
خوش به حالتون  انشا... تا اخر همینجور بمونید

ممنون عزیزم،امیدوارم رابطه اتون درست بشه،بیشتر مشکلات بین خواهرا،برادرا به خاطر تربیت اشتباه خانواده و پدرو مادره.پدرو مادر منم داشتن راهو اشتباه میرفتن که منو خواهرم راه درستو پیدا کردیم باهمدیگه دوست شدیم و فهمیدیم دشمن نیستیم،همیشه به مامان بابام میگم شما اصلا نحوه رفتار و تربیت صحیح رو بلد نبودین و باعث شدین چندین سال منو خواهرم باهمدیگه دوست نباشیم،الانم بخوان دخالت کنن تو رابطه امون هرگز نمیذاریم.ای کاش تربیت درست و مدیریت روابط بین بچه ها رو به پدرو مادرا یاد بدن که بچه هارو دشمن خودشون و  همدیگه نکنن.

بخدا الان پیام کاربرا رو خوندم شاخ درآوردم مگه اخه خواهرم بد میشه ؟من دوروبرم پر از کساییه که خواهر ...

دقیقااا همین تفکر باعث میشه که باهاش قطع رابطه نکنم .ولی درکل اگه از طرف مقابلت چه خواهر چه غریبه خیری نرسه و  بدی باشه ادم ازش زدها میشه و این طبیعی خو 

2740
دقیقااا همین تفکر باعث میشه که باهاش قطع رابطه نکنم .ولی درکل اگه از طرف مقابلت چه خواهر چه غریبه خی ...

درسته 

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 

من یه خاهرکوچیکتر از خودم دارم یه کاری برات بکنه میزنه تو روت خونه من یه شهر دیگه اس خونه خاهر مادرم پیش همه   دفعه پیش  رفتم خونه مادرم خاعرکوچیکه کرونا گرفت منم مجبورشدم برم خونه خاهرم بیشتر از یه شب نموندم شب دوم بهم گفت نمک نشناس  بهم گفت از خونه ام برو بیرون ....گذشت شوهرامون باهم خیلی جورن شوهرش دعوتمون کرد شام ...من بخاطر اینکه شوهرامون نفهمه باز رفتم خونه اش

ممنون عزیزم،امیدوارم رابطه اتون درست بشه،بیشتر مشکلات بین خواهرا،برادرا به خاطر تربیت اشتباه خانواده ...

بله حقم باشماس ولی من میبینم فاصله سنی ما هفت هشت سال 

خب خواهرم کم سن نبوده که بخواد بعد دنیا اومدنم دچار احساسات کمبود محبت بشه 

اصلن انگار ذاتن ادم سردی 

حالا من با برادر بزرگترم که از خواهرمم بزرگتر رفتار صمیمی تری دارم و باهم بیشتر حرف میزنیم تاو خواهارم🤦🏽‍♀️

بله حقم باشماس ولی من میبینم فاصله سنی ما هفت هشت سال  خب خواهرم کم سن نبوده که بخواد بعد دنیا ...

چرا فکر میکنی دچار کمبود محبت نشده،من ۹ سال از خواهرم بزرگترم،من قبل به دنیا اومدن خواهرم هر شب کنار مامان بابام میخوابیدم باید دست مامانمو میگرفتم تا بتونم بخوابم،وقتی رفت بیمارستان برایه به دنیا آوردن خواهرم هر شب گریه میکردم،بعدشم که اومد خونه من تا خواستم خواهرمو بغل کنم ببوسم نذاشت گفت میندازی رو زمین بچه رو،شبا دیگه کنارم نمیخوابید خواهرمو خودش تو یه اتاق دیگه میخوابیدن.حالا فکر کن من یه دختر بچه ۹ ساله که مرکز توجه بودم هر شب کنار مامانم دست تو دست میخوابیدم به یک باره با اومدن خواهرم مادرم خودشو ازم گرفته حتی نمیذاره من خواهرمو بغل کنم چی به سرم میاد؟بعدشم که بابام مدام میگفت اون کوچیکه تو بزرگی هر چی میشد،معلومه دچار مشکل روحی میشم خیلی مشکل درست شد خیلی آسیبم به خواهرم رسوندم این وسط به خاطر رفتار اشتباه مادرو پدرم،ولی بعدش خودمون درستش کردیم،پدرو مادر موظفه که نحوه درست رفتار با بچه ها رو یاد بگیره فقط به دنیا آوردن بچه هنر نیست.

رابطه منو و خواهرمم مثل شماهاست فکر کنم تو اینده مثل شما بشیم من دقیقا مثل خواهرتم 

میدونی از وقتی خواهرم به دنیا اومد من یه جورایی یتیم شدم ازش متنفرم از تک تک لحظه هایی که بوده احساس انزجار بهم دست میده 

ولی کافیه کسی بهش بگه «تو»...زنده اش نمیزارم 🙂

فقط خودم حق دارم اذیتش کنم...🙂💔

مطمعنم خواهرت زیر زیرکی دوستت داره‌...همونطور که من دوسش دارم و شما کوچیکترا هیچوقت اینو نمیفهمین🤕

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️