2733
2734
عنوان

بچه ها چی میزنید به دست تون

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 58 پست
همین الان دستام از خشکی خارش داشت رفتم بهش کرم زدم اما بی فایدس چون صب بازم خشکه

نیوا از اون قوطی آبیا اگه اصلش گیرت بیاد خوبه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
چقد گرفتی شما فک‌کنم گرونه

نه خیلی گرون نیست..من چندماه پیش فکر کنم گرفتم 174000 تومن...ولی راضیم ازش خیلی

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

با دستکش میرم بیرون اخه الکل بزنم پوستم ترک باز بر میداره🥺🥺

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

کلا یه مرطوب کننده قوی استفاده کن ،

من خودم دستام دقیقا مث شما بوده ،داغون وسواس شستن دست گرفتم 

پوست دستم بشدت قرمز و خشک،فقط کرم دست اوره اوسرین خوبش میکنه اسی ،مرتب میزنم عالیه البته باید مراعات کنی و کمتر الکل بزنی ،و تو خونه از دستکشم استفاده کنی ک مجدد اینجوری نشه،

برو داروخونه بگو یه مرطوب کننده میخوام ک درصد اوره اوسرینش بالا باشه،

من این کرنی ک استفاده میکنم از شرکت نفیس گرفتم فک نکنم بتونی بدون واسطه بخری

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2706